Toont alle 3 resultaten
550 W
Gekoelde werktafel 4deurs GN1/1 EURO GN4
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.148,00 excl. btw
SKU:
52067
| Bruto/netto gewicht | 205 / 185 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS430 |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 2257 x 700 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2430 x 800 x 1000 mm |
| GTIN / EAN | 5708181736118 |
| Deur aantal & type | 4 dichte scharnierdeuren |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Max belasting op planken | 25 kg/m² |
| Plankkleur | Grigio |
| Plankmaten | 530 x 333 |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 380 / 360 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Zwenkwielen | Optie |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Fabrieksoptie |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 100 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | A |
| EPREL No | 1908647 |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 481 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.32 kWh/24h |
| EEI | 18 % |
| Input vermogen | 550 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 65 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1760 x 562 x 605 mm |
| Merk | Tefcold |
Multideckkoeler, supermarkt PC1250B
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.200,00 excl. btw
SKU:
47447
| Bruto/netto gewicht | 300 / 260 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Externe maat (BxDxH) | 1310 x 740 x 2050 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1360 x 762 x 2256 mm |
| 40 ft containerlading | 25 st |
| GTIN / EAN | 5708181726867 |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 5 instelbaar |
| Max belasting op planken | 160 kg/m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Bruto/netto volume | 1292 / 764 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 149 g |
| Input vermogen | 550 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 62 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1250 x 450 x 1540 mm |
| Plankkleur | Nero |
| Totaal displaygebied | 3.14 m² |
| Klimaatklasse | 3 |
| Zwenkwielen | 4 zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1548695 |
| Energieverbruik per jaar | 2143 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.87 kWh/24h |
| EEI | 12.3 % |
| Merk | Tefcold |
Vriezer voor schepijs ISABELLA 10LX
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.504,80 excl. btw
SKU:
20306
| Bruto/netto gewicht | 155 / 132 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Grijs |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1317 x 906 x 1372 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1418 x 978 x 1450 mm |
| 40 ft containerlading | 16 st |
| GTIN / EAN | 7025101021004 |
| Totaal displaygebied | 0.59 m² |
| Temperatuurbereik | -16 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | l |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddelinhoud | 120 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3504 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 9.6 kWh/24h |
| Input vermogen | 550 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 54 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | mm |
| Merk | Tefcold |