Toont alle 5 resultaten
580 W
Koelvitrine LPD1200C/BLACK
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.937,60 excl. btw
SKU:
16044
| Bruto/netto gewicht | 309 / 269 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal / glas |
| Binnenafwerking | Roestvrijstaal / glas |
| Externe maat (BxDxH) | 1205 x 745 x 1360 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1260 x 800 x 1480 mm |
| 40 ft containerlading | 23 st |
| GTIN / EAN | 5708181221553 |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Plankmaten | 105×23 / 105×28 / 105×33 / 105×44 |
| Planken aantal & type | 3 glazen planken + basis |
| Totaal displaygebied | 2.01 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 328 / 218 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 4 zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 130 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 494571 |
| Energieverbruik per jaar | 4592 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 12.58 kWh/24h |
| EEI | 38 % |
| Input vermogen | 580 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 58 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1050 x 580 x 780 mm |
| Merk | Tefcold |
Koelvitrine LPD1200F/BLACK
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.742,40 excl. btw
SKU:
16047
| Bruto/netto gewicht | 255 / 206 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal / glas |
| Binnenafwerking | Roestvrijstaal / glas |
| Externe maat (BxDxH) | 1205 x 745 x 1209 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1260 x 800 x 1320 mm |
| 40 ft containerlading | 46 st |
| GTIN / EAN | 5708181221522 |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Plankmaten | 105×33 / 105×33 / 105×44 |
| Planken aantal & type | 2 glazen planken + basis |
| Totaal displaygebied | 1.85 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 377 / 191 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 4 zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 130 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 494577 |
| Energieverbruik per jaar | 4062 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 11.13 kWh/24h |
| EEI | 36 % |
| Input vermogen | 580 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 58 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1140 x 510 x 670 mm |
| Merk | Tefcold |
Multideckkoeler, supermarkt Galaxy+ GPL10FGD Black
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.830,40 excl. btw
SKU:
47542
| Bruto/netto gewicht | 195 / 183 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Externe maat (BxDxH) | 1060 x 740 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1150 x 810 x 2350 mm |
| 40 ft containerlading | 28 st |
| GTIN / EAN | 5708181727048 |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Max belasting op planken | 160 kg/m² |
| Plankmaten | 938×250/300/350mm |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Bruto/netto volume | 598 / 270 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 103 g |
| Input vermogen | 580 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 55 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 938 x 350 x 1053 mm |
| Plankkleur | Nero |
| Totaal displaygebied | 0.93 m² |
| Klimaatklasse | 3 |
| Binnenverlichting | LED |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1644332 |
| Energieverbruik per jaar | 949 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.6 kWh/24h |
| EEI | 11.7 % |
| Merk | Tefcold |
Scotsman Ijsblokjesmachine ECM 107 AS OX
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.424,00 excl. btw
SKU:
38016
| Bruto/netto gewicht | 56 / 49 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart / roestvrij |
| Externe maat (BxDxH) | 531 x 600 x 930 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 600 x 670 x 950 mm |
| 40 ft containerlading | 120 st |
| GTIN / EAN | 5708181706371 |
| Voetjes / poten | Instelbare Poten |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 120 g |
| Input vermogen | 580 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Capaciteit ijsproductie | 53 kg/24h |
| Capaciteit ijscontainer | 23 kg |
| Afmeting ijsblokjes | M (30 x 34) mm |
| Waterverbruik | 120 l/24h |
| Merk | Tefcold |
Vriezer voor schepijs MIRABELLA 7
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.191,20 excl. btw
SKU:
20327
| Bruto/netto gewicht | 145 / 124 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7016 |
| Binnenafwerking | Grijs / Roestvrijstaal |
| Externe maat (BxDxH) | 1337 x 677 x 1190 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1420 x 740 x 1290 mm |
| 40 ft containerlading | 24 st |
| GTIN / EAN | 5708181617561 |
| Totaal displaygebied | 0.42 m² |
| Temperatuurbereik | -20 tot -5 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 329 / 223 l |
| Zwenkwielen | 4 zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 85 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 2007457 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 4212 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 11.54 kWh/24h |
| Input vermogen | 580 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | mm |
| Merk | Tefcold |