Toont alle 5 resultaten
70 W
Kist flessenkoeler ISC302SD
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 576,00 excl. btw
SKU:
71547
| Bruto/netto gewicht | 69 / 55 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit RAL9010 |
| Externe maat (BxDxH) | 1014 x 635 x 892 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1100 x 750 x 960 mm |
| 40 ft containerlading | 64 st |
| GTIN / EAN | 5708181760977 |
| Temperatuurbereik | +1 tot +9 °C |
| Klimaatklasse | 7 |
| Bruto/netto volume | 286 / 232 l |
| Zwenkwielen | Zwenkwielen |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Nee |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 70 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 2602568 |
| Max Ambient | 35°C at 75% RH |
| Energieverbruik per jaar | 204.765 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.561 kWh/24h |
| EEI | 14.4 % |
| Input vermogen | 70 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 47 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 890 x 510 x 715 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 dichte schuifdeksels |
| Mand aantal & type | 1 |
| Merk | Tefcold |
Melkkoeler BC60 MC
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 373,60 excl. btw
SKU:
33376
| Bruto/netto gewicht | 32 / 29 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Gecoat aluminium, zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 432 x 496 x 668 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 480 x 550 x 700 mm |
| 40 ft containerlading | 288 st |
| GTIN / EAN | 5708181993207 |
| Deur aantal & type | 1 zelfsluitende glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Nero |
| Plankmaten | 340 x 270 / 205 mm |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken zwart |
| Totaal displaygebied | 0.187 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 67 / 58 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 24 g |
| Thermometer | Nee |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 442284 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 204 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.56 kWh/24h |
| EEI | 22 % |
| Input vermogen | 70 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 44 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 356 x 311 x 557 mm |
| Merk | Tefcold |
Opslagkoeler UR200W1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 501,60 excl. btw
SKU:
54853
| Bruto/netto gewicht | 54 / 49 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 600 x 615 x 855 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 680 x 680 x 1050 mm |
| 40 ft containerlading | 114 st |
| GTIN / EAN | 5708181740375 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken wit |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankmaten | 503 x 415 mm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 129 / 119 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch / Automatische ontdooicyclus |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 50 g |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Input vermogen | 70 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 510 x 485 x 620 mm |
| Maten onderste plank | 503 x 225 |
| Plankkleur | Bianco |
| Klimaatklasse | 4 |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Met ventilator |
| Energieklasse | A |
| EPREL No | 2054014 |
| Energieverbruik per jaar | 215 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.59 kWh/24h |
| EEI | 11 % |
| Merk | Tefcold |
Opslagkoeler UR200X1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 554,40 excl. btw
SKU:
54855
| Bruto/netto gewicht | 54 / 49 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS430 |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 600 x 615 x 855 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 680 x 680 x 1050 mm |
| 40 ft containerlading | 114 st |
| GTIN / EAN | 5708181740399 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken wit |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankmaten | 503 x 415 mm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 129 / 119 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch / Automatische ontdooicyclus |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 50 g |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Input vermogen | 70 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 510 x 485 x 620 mm |
| Maten onderste plank | 503 x 225 |
| Plankkleur | Bianco |
| Klimaatklasse | 4 |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Met ventilator |
| Energieklasse | A |
| EPREL No | 2054014 |
| Energieverbruik per jaar | 215 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.59 kWh/24h |
| EEI | 11 % |
| Merk | Tefcold |
Tafel koelkast BC60
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 371,20 excl. btw
SKU:
16071
| Bruto/netto gewicht | 32 / 29 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Gecoat aluminium, zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 432 x 496 x 668 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 480 x 550 x 700 mm |
| 40 ft containerlading | 288 st |
| GTIN / EAN | 5708181501235 |
| Flessen 330 ml | 40 st |
| Blikken 330 ml | 70 st |
| Blikken 500 ml | 55 st |
| Deur aantal & type | 1 zelfsluitende glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Nero |
| Plankmaten | 340 x 270 / 205 mm |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken zwart |
| Totaal displaygebied | 0.187 m² |
| Type kap | – |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 67 / 58 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 24 g |
| Thermometer | Nee |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 442284 |
| Max Ambient | 30°C 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 204 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.56 kWh/24h |
| EEI | 22 % |
| Input vermogen | 70 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 44 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 356 x 311 x 557 mm |
| Merk | Tefcold |