Toont alle 5 resultaten
11.24 m³
Koelcelpanelen 80 mm – zonder vloer CR 210x300x212 NF
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.799,20 excl. btw
SKU:
44086
| Bruto/netto gewicht | 465 / 445 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 2100 x 3000 x 2120 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2200 x 1900 x 1040 mm |
| 40 ft containerlading | 12 st |
| GTIN / EAN | 5708181712099 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Wanddikte | 80 mm |
| Intern volume | 11.24 m³ |
| Slot | Ja |
| Interne maat (BxDxH) | 1940 x 2840 x 2040 mm |
| Merk | Tefcold |
Koelcelpanelen 80 mm CR 210x300x220
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.185,60 excl. btw
SKU:
43876
| Bruto/netto gewicht | 465 / 445 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 2100 x 3000 x 2200 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2180 x 1860 x 1040 mm |
| 40 ft containerlading | 12 st |
| GTIN / EAN | 5708181711382 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Slot | Ja |
| Interne maat (BxDxH) | 1940 x 2840 x 2040 mm |
| Max belasting op vloer | 1500 kg/m² |
| Wanddikte | 80 mm |
| Intern volume | 11.24 m³ |
| Merk | Tefcold |
Koelcelpanelen 80 mm CR 210x300x220 WD
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 5.537,60 excl. btw
SKU:
51052
| Bruto/netto gewicht | 465 / 445 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 2100 x 3000 x 2200 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2180 x 1860 x 1080 mm |
| 40 ft containerlading | 12 st |
| GTIN / EAN | 5708181733926 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Slot | Ja |
| Interne maat (BxDxH) | 1940 x 2840 x 2040 mm |
| Max belasting op vloer | 1500 kg/m² |
| Wanddikte | 80 mm |
| Intern volume | 11.24 m³ |
| Merk | Tefcold |
Koelruimte (Compleet met monoblock) CRPF2130
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 6.396,00 excl. btw
SKU:
44183
| Bruto/netto gewicht | 561 / 531 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 2100 x 3000 x 2200 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2200 x 1900 x 2400 mm |
| 40 ft containerlading | 10 st |
| GTIN / EAN | 5708181711627 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur B:700 H:1845 |
| Temperatuurbereik | 0 tot +8 °C |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 170 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 8541 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 23.4 kWh/24h |
| Input vermogen | 910 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 60 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1940 x 2840 x 2040 mm |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Max belasting op vloer | 1500 kg/m² |
| Wanddikte | 80 mm |
| Intern volume | 11.24 m³ |
| Slot | Ja |
| Merk | Tefcold |
Koelruimte (Compleet met monoblock) CRPF2130WD
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 7.748,00 excl. btw
SKU:
51056
| Bruto/netto gewicht | 561 / 531 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 2100 x 3000 x 2200 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1900 x 2200 x 1150 mm |
| 40 ft containerlading | 10 st |
| GTIN / EAN | 5708181711627 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Temperatuurbereik | 0 tot +8 °C |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 170 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 8541 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 23.4 kWh/24h |
| Input vermogen | 910 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 60 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1940 x 2840 x 2040 mm |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Max belasting op vloer | 1500 kg/m² |
| Wanddikte | 80 mm |
| Intern volume | 11.24 m³ |
| Merk | Tefcold |