Toont alle 2 resultaten
13.31 m³
Vriescelpanelen 120 mm CR 270x300x220
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 6.678,40 excl. btw
SKU:
44160
| Bruto/netto gewicht | 730 / 710 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 2700 x 3000 x 2200 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2800 x 1900 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 4 st |
| GTIN / EAN | 5708181712488 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Max belasting op vloer | 2000 kg/m² |
| Wanddikte | 120 mm |
| Intern volume | 13.31 m³ |
| Slot | Ja |
| Interne maat (BxDxH) | 2460 x 2760 x 1960 mm |
| Merk | Tefcold |
Vriesruimte (Compleet met monoblock) CRNF2730
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 10.353,60 excl. btw
SKU:
44244
| Bruto/netto gewicht | 845 / 815 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 2700 x 3000 x 2200 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2800 x 1900 x 2400 mm |
| 40 ft containerlading | 4 st |
| GTIN / EAN | 5708181711672 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur B:700 H:1765 |
| Temperatuurbereik | -20 tot -10 °C |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 200 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 11598 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 31.78 kWh/24h |
| Input vermogen | 1630 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 60 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 2460 x 2760 x 1960 mm |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Max belasting op vloer | 2000 kg/m² |
| Wanddikte | 120 mm |
| Intern volume | 13.31 m³ |
| Slot | Ja |
| Merk | Tefcold |