Toont alle 2 resultaten
2.2 m³
Koelcelpanelen 80 mm – zonder vloer CR 120x120x212 NF
SKU:
43976
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.772,00 excl. btw| Bruto/netto gewicht | 200 / 180 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1200 x 1200 x 2120 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2200 x 1300 x 920 mm |
| 40 ft containerlading | 16 st |
| GTIN / EAN | 5708181711702 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Slot | Ja |
| Interne maat (BxDxH) | 1040 x 1040 x 2040 mm |
| Wanddikte | 80 mm |
| Intern volume | 2.2 m³ |
| Merk | Tefcold |
Koelcelpanelen 80 mm CR 120x120x220
SKU:
43975
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.920,00 excl. btw| Bruto/netto gewicht | 200 / 180 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1200 x 1200 x 2200 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2000 x 1300 x 1000 mm |
| 40 ft containerlading | 16 st |
| GTIN / EAN | 5708181711696 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Slot | Ja |
| Interne maat (BxDxH) | 1040 x 1040 x 2040 mm |
| Max belasting op vloer | 1500 kg/m² |
| Wanddikte | 80 mm |
| Intern volume | 2.2 m³ |
| Merk | Tefcold |