Toont alle 2 resultaten
5.69 m³
Vriescelpanelen 120 mm CR 180x210x220
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.946,40 excl. btw
SKU:
44148
| Bruto/netto gewicht | 550 / 520 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1800 x 2100 x 2200 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2180 x 1860 x 1180 mm |
| 40 ft containerlading | 12 st |
| GTIN / EAN | 5708181712365 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Slot | Ja |
| Interne maat (BxDxH) | 1560 x 1860 x 1960 mm |
| Max belasting op vloer | 2000 kg/m² |
| Wanddikte | 120 mm |
| Intern volume | 5.69 m³ |
| Merk | Tefcold |
Vriesruimte (Compleet met monoblock) CRNF1821
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 6.384,80 excl. btw
SKU:
44232
| Bruto/netto gewicht | 655 / 615 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1800 x 2100 x 2200 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2150 x 1250 x 2400 mm |
| 40 ft containerlading | 12 st |
| GTIN / EAN | 5708181711658 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur B:700 H:1765 |
| Temperatuurbereik | -20 tot -10 °C |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Input vermogen | 1510 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 60 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1560 x 1860 x 1960 mm |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 9864 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 27.02 kWh/24h |
| Max belasting op vloer | 2000 kg/m² |
| Wanddikte | 120 mm |
| Intern volume | 5.69 m³ |
| Merk | Tefcold |