Toont alle 6 resultaten
38 kg/m³
Opslagkoeler GN2/1 UR600SS
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.064,80 excl. btw
SKU:
53539
| Bruto/netto gewicht | 97 / 90 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS430 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 777 x 745 x 1895 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 840 x 760 x 2100 mm |
| 40 ft containerlading | 42 st |
| GTIN / EAN | 5708181737771 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankmaten | GN2/1 |
| Temperatuurbereik | 0 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 620 / 570 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 70 g |
| Input vermogen | 120 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 657 x 580 x 1660 mm |
| Plankkleur | Grigio |
| Klimaatklasse | 4 |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Met ventilator |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | A |
| EPREL No | 1990796 |
| Energieverbruik per jaar | 299 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.82 kWh/24h |
| EEI | 22.4 % |
| Merk | Tefcold |
Roll-In Koeler RIC1760X1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.091,20 excl. btw
SKU:
55337
| Bruto/netto gewicht | 288 / 250 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1760 x 994 x 2201.5 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1785 x 1030 x 2350 mm |
| 40 ft containerlading | 13 st |
| GTIN / EAN | 5708181741044 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 2 dichte scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 0 – |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Bruto/netto volume | 1918 / 832 l |
| Type ontdooiing | Automatisch / Automatische ontdooicyclus |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Input vermogen | 650 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 52 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1600 x 836 x 1810 mm |
| Klimaatklasse | 5 |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Energieverbruik per jaar | 2007.5 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.5 kWh/24h |
| Merk | Tefcold |
Roll-In Koeler RIC880X1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.260,00 excl. btw
SKU:
55336
| Bruto/netto gewicht | 188 / 155 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 880 x 994 x 2201.5 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 905 x 1030 x 2350 mm |
| 40 ft containerlading | 24 st |
| GTIN / EAN | 5708181741037 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Planken aantal & type | 0 – |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 1005 / 416 l |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch / Automatische ontdooicyclus |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 105 g |
| Energieverbruik per jaar | 1547.6 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.24 kWh/24h |
| Input vermogen | 330 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 52 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 720 x 836 x 1810 mm |
| Merk | Tefcold |
Roll-In Koeler RTC1760X1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.678,40 excl. btw
SKU:
55339
| Bruto/netto gewicht | 332 / 276 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1760 x 1082 x 2202 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1785 x 1120 x 2350 mm |
| 40 ft containerlading | 13 st |
| GTIN / EAN | 5708181741068 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 4 dichte scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 0 – |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 2070 / 832 l |
| Binnenverlichting | Nee |
| Type ontdooiing | Automatisch / Automatische ontdooicyclus |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Energieverbruik per jaar | 2299.5 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.3 kWh/24h |
| Input vermogen | 650 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 52 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1600 x 906 x 1810 mm |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Merk | Tefcold |
Roll-In Koeler RTC880X1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.728,00 excl. btw
SKU:
55338
| Bruto/netto gewicht | 205 / 168 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 880 x 1082 x 2202 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 905 x 1120 x 2350 mm |
| 40 ft containerlading | 24 st |
| GTIN / EAN | 5708181741051 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 2 dichte scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 0 – |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 1089 / 416 l |
| Binnenverlichting | Nee |
| Type ontdooiing | Automatisch / Automatische ontdooicyclus |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 105 g |
| Energieverbruik per jaar | 1679 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.6 kWh/24h |
| Input vermogen | 330 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 52 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 720 x 906 x 1810 mm |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Merk | Tefcold |
Storage Freezer GN2/1 UF600SS
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.245,60 excl. btw
SKU:
53540
| Bruto/netto gewicht | 101 / 94 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS430 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 777 x 745 x 1895 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 840 x 760 x 2100 mm |
| 40 ft containerlading | 42 st |
| GTIN / EAN | 5708181737788 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankmaten | GN2/1 |
| Temperatuurbereik | -22 tot -18 °C |
| Bruto/netto volume | 620 / 518 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 120 g |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Input vermogen | 270 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 657 x 580 x 1660 mm |
| Plankkleur | Grigio |
| Klimaatklasse | 4 |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1958913 |
| Energieverbruik per jaar | 1478 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.05 kWh/24h |
| EEI | 42.3 % |
| Merk | Tefcold |