Toont alle 9 resultaten
R290
“Diepvrieskist met glijdeksels FOCUS 151 RED” is toegevoegd aan je winkelwagen. Winkelwagen bekijken
Diepvrieskist met glijdeksels Elcold Focus 171 RED
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.072,80 excl. btw
SKU:
18673
| Bruto/netto gewicht | 85 / 73 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit / Rood |
| Binnenafwerking | Gehamerd aluminium |
| Externe maat (BxDxH) | 1706 x 656 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1760 x 760 x 880 mm |
| 40 ft containerlading | 38 st |
| GTIN / EAN | 5708181602499 |
| Temperatuurbereik | -23 tot -16 °C |
| Bruto/netto volume | 484 / 351 l |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 96 g |
| Input vermogen | 230 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 40 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1550 x 500 x 670 mm |
| Klimaatklasse | 4 |
| Zwenkwielen | Zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED als optie |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Statisch |
| Thermometer | Fabrieksoptie |
| Energieklasse | E |
| Energieverbruik per jaar | 1545 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.23 kWh/24h |
| EEI | 75 % |
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van glas |
| Mand aantal & type | 2 Draadmanden, wit |
| Merk | Tefcold |
Diepvrieskist met glijdeksels FOCUS 151
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.021,60 excl. btw
SKU:
33529
| Bruto/netto gewicht | 73 / 68 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit / Grijs |
| Binnenafwerking | Gehamerd aluminium |
| Externe maat (BxDxH) | 1506 x 656 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1545 x 760 x 880 mm |
| 40 ft containerlading | 44 st |
| GTIN / EAN | 5708181993306 |
| Temperatuurbereik | -23 tot -16 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 418 / 302 l |
| Zwenkwielen | Zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED als optie |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 86 g |
| Thermometer | Fabrieksoptie |
| Energieklasse | E |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1293 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.54 kWh/24h |
| EEI | 68 % |
| Input vermogen | 230 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 40 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1350 x 500 x 670 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van glas |
| Mand aantal & type | 2 Draadmanden, wit |
| Merk | Tefcold |
Diepvrieskist met glijdeksels FOCUS 151 BLUE
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.021,60 excl. btw
SKU:
18670
| Bruto/netto gewicht | 79 / 68 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit / lichtblauw |
| Binnenafwerking | Gehamerd aluminium |
| Externe maat (BxDxH) | 1506 x 656 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1545 x 760 x 880 mm |
| 40 ft containerlading | 1 st |
| GTIN / EAN | 5708181602468 |
| Temperatuurbereik | -23 tot -16 °C |
| Bruto/netto volume | 418 / 302 l |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 86 g |
| Input vermogen | 230 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 40 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1350 x 500 x 670 mm |
| Klimaatklasse | 4 |
| Zwenkwielen | Zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED als optie |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Statisch |
| Thermometer | Fabrieksoptie |
| Energieklasse | E |
| Energieverbruik per jaar | 1293 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.54 kWh/24h |
| EEI | 68 % |
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van glas |
| Mand aantal & type | 2 Draadmanden, wit |
| Merk | Tefcold |
Diepvrieskist met glijdeksels FOCUS 151 RED
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.021,60 excl. btw
SKU:
38905
| Bruto/netto gewicht | 73 / 68 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit / Rood |
| Binnenafwerking | Gehamerd aluminium |
| Externe maat (BxDxH) | 1506 x 656 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1545 x 760 x 880 mm |
| 40 ft containerlading | 44 st |
| GTIN / EAN | 5708181707293 |
| Temperatuurbereik | -23 tot -16 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 418 / 302 l |
| Zwenkwielen | Zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED als optie |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 86 g |
| Thermometer | Fabrieksoptie |
| Energieklasse | E |
| Energieverbruik per jaar | 1293 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.54 kWh/24h |
| EEI | 68 % |
| Input vermogen | 230 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 40 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1350 x 500 x 670 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van glas |
| Mand aantal & type | 2 Draadmanden, wit |
| Merk | Tefcold |
Diepvrieskist met glijdeksels FOCUS 171
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.072,80 excl. btw
SKU:
33530
| Bruto/netto gewicht | 79 / 73 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit / Grijs |
| Binnenafwerking | Gehamerd aluminium |
| Externe maat (BxDxH) | 1706 x 656 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1760 x 760 x 880 mm |
| 40 ft containerlading | 38 st |
| GTIN / EAN | 5708181993313 |
| Temperatuurbereik | -23 tot -16 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 484 / 351 l |
| Zwenkwielen | Zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED als optie |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 96 g |
| Thermometer | Fabrieksoptie |
| Energieklasse | E |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1545 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.23 kWh/24h |
| EEI | 75 % |
| Input vermogen | 230 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 40 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1550 x 500 x 670 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van glas |
| Mand aantal & type | 2 Draadmanden, wit |
| Merk | Tefcold |
Mobiele 12V-Vriezer/Koelkast MOBILUX 11 COMBI
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.063,20 excl. btw
SKU:
69731
| Bruto/netto gewicht | 62 / 55 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Gehamerd aluminium |
| Externe maat (BxDxH) | 724 x 654 x 916 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 765 x 760 x 940 mm |
| 40 ft containerlading | 90 st |
| GTIN / EAN | 5708181757663 |
| Deur aantal & type | |
| Temperatuurbereik | -15 tot -22 /+4 tot +12 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 144 / 117 l |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddelinhoud | 71 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 858 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.35 kWh/24h |
| Input vermogen | 98 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Interne maat (BxDxH) | 520 x 450 x 686 mm |
| Zwenkwielen | Zwenkwielen |
| Dekselnummer en -type | 2 dichte schuifdeksels |
| Mand aantal & type | 1 |
| Merk | Tefcold |
Mobiele 12V-Vriezer/Koelkast MOBILUX 21 COMBI
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.476,80 excl. btw
SKU:
69732
| Bruto/netto gewicht | 75 / 68 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Gehamerd aluminium |
| Externe maat (BxDxH) | 1054 x 654 x 916 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1095 x 760 x 940 mm |
| 40 ft containerlading | 64 st |
| GTIN / EAN | 5708181757670 |
| Deur aantal & type | |
| Temperatuurbereik | -15 tot -22 /+4 tot +12 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 249 / 206 l |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddelinhoud | 93 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 964 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.64 kWh/24h |
| Input vermogen | 110 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Interne maat (BxDxH) | 850 x 450 x 686 mm |
| Zwenkwielen | Zwenkwielen |
| Dekselnummer en -type | 2 dichte schuifdeksels |
| Mand aantal & type | 2 |
| Merk | Tefcold |
Staande vriezer GN2/1 RF1420C
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.744,80 excl. btw
SKU:
66285
| Bruto/netto gewicht | 234 / 224 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1420 x 875 x 2090 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1445 x 905 x 2150 mm |
| 40 ft containerlading | 16 st |
| GTIN / EAN | 5708181746766 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende dichte scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 6 draadplanken grijs |
| Max belasting op planken | 25 kg/m² |
| Plankmaten | 530×650 |
| Temperatuurbereik | -22 tot -18 °C |
| Bruto/netto volume | 1300 / 954 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Input vermogen | 600 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 49 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1240 x 700 x 1501 mm |
| Plankkleur | Grigio |
| Klimaatklasse | 5 |
| Zwenkwielen | Zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 2214736 |
| Energieverbruik per jaar | 3009 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 8.24 kWh/24h |
| EEI | 48.7 % |
| Merk | Tefcold |
Staande vriezer GN2/1 RF1420X1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.916,80 excl. btw
SKU:
54299
| Bruto/netto gewicht | 234 / 224 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1420 x 875 x 2090 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1445 x 905 x 2150 mm |
| 40 ft containerlading | 16 st |
| GTIN / EAN | 5708181739331 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende dichte scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 6 draadplanken grijs |
| Max belasting op planken | 25 kg/m² |
| Plankmaten | 530×650 |
| Temperatuurbereik | -22 tot -18 °C |
| Bruto/netto volume | 1300 / 954 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Input vermogen | 480 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1240 x 700 x 1501 mm |
| Plankkleur | Grigio |
| Klimaatklasse | 5 |
| Zwenkwielen | Zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 2236619 |
| Energieverbruik per jaar | 1763 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.83 kWh/24h |
| EEI | 28.6 % |
| Merk | Tefcold |