Toont alle 7 resultaten
R290
Backbar koeler BA31H
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.042,40 excl. btw
SKU:
45472
| Bruto/netto gewicht | 99 / 92 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Stucco aluminium |
| Externe maat (BxDxH) | 1350 x 520 x 900 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1435 x 575 x 970 mm |
| 40 ft containerlading | 64 st |
| GTIN / EAN | 5708181721985 |
| Flessen 330 ml | 218 st |
| Petflessen 500 ml | 218 st |
| Blikken 330 ml | 380 st |
| Blikken 500 ml | 266 st |
| Deur aantal & type | 3 glazen scharnierdeuren |
| Plankkleur | Cromato |
| Plankmaten | 400×318 / 432×318 mm |
| Planken aantal & type | 6 draadplanken chroom |
| Totaal displaygebied | 0.77 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 311 / 288 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 90 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1431571 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 657 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.8 kWh/24h |
| EEI | 12 % |
| Input vermogen | 125 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 44 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1265 x 418 x 734 mm |
| Merk | Tefcold |
Backbar koeler BA31S-3
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.104,00 excl. btw
SKU:
45475
| Bruto/netto gewicht | 101 / 94 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Stucco aluminium |
| Externe maat (BxDxH) | 1350 x 515 x 900 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1435 x 575 x 970 mm |
| 40 ft containerlading | 64 st |
| GTIN / EAN | 5708181722012 |
| Flessen 330 ml | 218 st |
| Petflessen 500 ml | 218 st |
| Blikken 330 ml | 380 st |
| Blikken 500 ml | 266 st |
| Deur aantal & type | 3 glazen schuifdeuren |
| Plankkleur | Cromato |
| Plankmaten | 400×318 / 432×318 mm |
| Planken aantal & type | 6 draadplanken chroom |
| Totaal displaygebied | 0.84 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 311 / 288 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 90 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1431568 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 635 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.74 kWh/24h |
| EEI | 12 % |
| Input vermogen | 125 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 44 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1265 x 418 x 734 mm |
| Merk | Tefcold |
Displaykoeler Atom Maxi C2DB
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.930,40 excl. btw
SKU:
47535
| Bruto/netto gewicht | 197 / 179 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Wit RAL9003 |
| Externe maat (BxDxH) | 1253 x 710 x 2003 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1278 x 760 x 2090 mm |
| 40 ft containerlading | 27 st |
| GTIN / EAN | 5708181727024 |
| Flessen 330 ml | 630 st |
| Petflessen 500 ml | 560 st |
| Blikken 330 ml | 1120 st |
| Blikken 500 ml | 672 st |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 135 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 566 x 480 mm |
| Planken aantal & type | 10 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 1.58 m² |
| Temperatuurbereik | +1 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 1081 / 809 l |
| Zwenkwielen | 4 zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch / Automatische ontdooicyclus |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1556583 |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1522 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.17 kWh/24h |
| EEI | 19.7 % |
| Input vermogen | 460 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 62 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1163 x 595 x 1568 mm |
| Merk | Tefcold |
Displaykoeler Atom Maxi C2DBB
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.940,80 excl. btw
SKU:
52328
| Bruto/netto gewicht | 197 / 179 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 1253 x 710 x 2003 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1278 x 760 x 2090 mm |
| 40 ft containerlading | 27 st |
| GTIN / EAN | 5708181736415 |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 10 instelbaar |
| Max belasting op planken | 135 kg/m² |
| Plankmaten | 566 x 480 mm |
| Temperatuurbereik | +1 tot +10 °C |
| Bruto/netto volume | 1081 / 809 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch / Automatische ontdooicyclus |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Input vermogen | 460 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 62 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1163 x 595 x 1568 mm |
| Flessen 330 ml | 630 st |
| Petflessen 500 ml | 560 st |
| Blikken 330 ml | 1120 st |
| Blikken 500 ml | 672 st |
| Plankkleur | Nero |
| Totaal displaygebied | 1.58 m² |
| Klimaatklasse | 3 |
| Zwenkwielen | 4 zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1556583 |
| Energieverbruik per jaar | 1522 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.17 kWh/24h |
| EEI | 19.7 % |
| Merk | Tefcold |
Dubbeldeurs koeler GN2/1 XP1400TN
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.272,00 excl. btw
SKU:
47135
| Bruto/netto gewicht | 222 / 210 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1480 x 815 x 2085 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1575 x 930 x 2144 mm |
| 40 ft containerlading | 15 st |
| GTIN / EAN | 5708181726676 |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 6 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 1356 / 899 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 105 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 659 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.8 kWh/24h |
| EEI | 31.6 % |
| Input vermogen | 260 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 44 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1330 x 675 x 1380 mm |
| Merk | Tefcold |
Staande vriezer GN2/1 RF1420X1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.916,80 excl. btw
SKU:
54299
| Bruto/netto gewicht | 234 / 224 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1420 x 875 x 2090 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1445 x 905 x 2150 mm |
| 40 ft containerlading | 16 st |
| GTIN / EAN | 5708181739331 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende dichte scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 6 draadplanken grijs |
| Max belasting op planken | 25 kg/m² |
| Plankmaten | 530×650 |
| Temperatuurbereik | -22 tot -18 °C |
| Bruto/netto volume | 1300 / 954 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Input vermogen | 480 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1240 x 700 x 1501 mm |
| Plankkleur | Grigio |
| Klimaatklasse | 5 |
| Zwenkwielen | Zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 2236619 |
| Energieverbruik per jaar | 1763 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.83 kWh/24h |
| EEI | 28.6 % |
| Merk | Tefcold |
Staande vriezer GN2/1 RF710X1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.739,20 excl. btw
SKU:
54301
| Bruto/netto gewicht | 147 / 138 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 740 x 875 x 2090 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 760 x 905 x 2150 mm |
| 40 ft containerlading | 39 st |
| GTIN / EAN | 5708181739348 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 1 zelfsluitende dichte scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken grijs |
| Max belasting op planken | 25 kg/m² |
| Plankmaten | 530×650 |
| Temperatuurbereik | -22 tot -18 °C |
| Bruto/netto volume | 559 / 408 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 130 g |
| Input vermogen | 380 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 533 x 700 x 1501 mm |
| Plankkleur | Grigio |
| Klimaatklasse | 5 |
| Zwenkwielen | 4 zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 2236483 |
| Energieverbruik per jaar | 1062 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.9 kWh/24h |
| EEI | 30.5 % |
| Merk | Tefcold |