Toont alle 2 resultaten
R290
Hoogwaardige voorraadkoeler voor vaten KSC-720E
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.325,60 excl. btw
SKU:
68925
| Bruto/netto gewicht | 122.6 / 114 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7021 |
| Binnenafwerking | Zilver |
| Externe maat (BxDxH) | 745 x 745 x 1340 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1455 x 770 x 770 mm |
| 40 ft containerlading | 45 st |
| GTIN / EAN | 5708181754969 |
| Maten onderste plank | 680 x 330 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 108 kg/m² |
| Plankkleur | Cromato |
| Plankmaten | 679 x 470 mm & 679 x 220 mm |
| Planken aantal & type | 4 vatenplanken |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 460 / 424 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Nee |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 70 g |
| Thermometer | Ja |
| Input vermogen | 327 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 680 x 655 x 1155 mm |
| Merk | Tefcold |
Vriezer voor schepijs UDRS10
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.180,00 excl. btw
SKU:
16293
| Bruto/netto gewicht | 112 / 103 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1341 x 725 x 1235 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1385 x 730 x 1020 mm |
| 40 ft containerlading | 50 st |
| GTIN / EAN | 5708181221690 |
| Totaal displaygebied | 0.59 m² |
| Temperatuurbereik | -20 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 431 / 342 l |
| Zwenkwielen | 4 dubbele zwenkwielen |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Nee |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 100 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1029194 |
| Energieverbruik per jaar | 1868 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.12 kWh/24h |
| EEI | 12 % |
| Input vermogen | 360 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1217 x 563 x 295 mm |
| Merk | Tefcold |