Toont alle 4 resultaten
R290
Staande vriezer GN2/1 RF1420C
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.744,80 excl. btw
SKU:
66285
| Bruto/netto gewicht | 234 / 224 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1420 x 875 x 2090 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1445 x 905 x 2150 mm |
| 40 ft containerlading | 16 st |
| GTIN / EAN | 5708181746766 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende dichte scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 6 draadplanken grijs |
| Max belasting op planken | 25 kg/m² |
| Plankmaten | 530×650 |
| Temperatuurbereik | -22 tot -18 °C |
| Bruto/netto volume | 1300 / 954 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Input vermogen | 600 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 49 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1240 x 700 x 1501 mm |
| Plankkleur | Grigio |
| Klimaatklasse | 5 |
| Zwenkwielen | Zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 2214736 |
| Energieverbruik per jaar | 3009 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 8.24 kWh/24h |
| EEI | 48.7 % |
| Merk | Tefcold |
Staande vriezer GN2/1 RF1420X1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.916,80 excl. btw
SKU:
54299
| Bruto/netto gewicht | 234 / 224 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1420 x 875 x 2090 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1445 x 905 x 2150 mm |
| 40 ft containerlading | 16 st |
| GTIN / EAN | 5708181739331 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende dichte scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 6 draadplanken grijs |
| Max belasting op planken | 25 kg/m² |
| Plankmaten | 530×650 |
| Temperatuurbereik | -22 tot -18 °C |
| Bruto/netto volume | 1300 / 954 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Input vermogen | 480 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1240 x 700 x 1501 mm |
| Plankkleur | Grigio |
| Klimaatklasse | 5 |
| Zwenkwielen | Zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 2236619 |
| Energieverbruik per jaar | 1763 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.83 kWh/24h |
| EEI | 28.6 % |
| Merk | Tefcold |
Wandkoeler rvs met manueel rolluik MCX130M
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 6.388,80 excl. btw
SKU:
45599
| Bruto/netto gewicht | 310 / 230 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1312 x 740 x 1994 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1400 x 790 x 2150 mm |
| 40 ft containerlading | 22 st |
| GTIN / EAN | 5708181722401 |
| Deur aantal & type | |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Bruto/netto volume | 680 / 580 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 140 g |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Input vermogen | 1080 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 61 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1250 x 436 x 1250 mm |
| Plankkleur | Acciaio inossidabile |
| Totaal displaygebied | 1.46 m² |
| Klimaatklasse | 3 |
| Zwenkwielen | Zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED als optie |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | F |
| EPREL No | 1444019 |
| Energieverbruik per jaar | 6449 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 17.67 kWh/24h |
| EEI | 71.8 % |
| Merk | Tefcold |
Wandkoeler rvs met manueel rolluik MCX90M
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.767,20 excl. btw
SKU:
45598
| Bruto/netto gewicht | 225 / 160 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 868 x 740 x 1994 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 980 x 790 x 2150 mm |
| 40 ft containerlading | 28 st |
| GTIN / EAN | 5708181722395 |
| Deur aantal & type | |
| Plankkleur | Acciaio inossidabile |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 0.89 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 440 / 370 l |
| Zwenkwielen | Zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED als optie |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 149 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 1444017 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3865 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 10.59 kWh/24h |
| EEI | 56 % |
| Input vermogen | 670 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 56 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 806 x 436 x 1250 mm |
| Merk | Tefcold |