Toont alle 5 resultaten
R290
Displaykoeler FS1600H
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.550,40 excl. btw
SKU:
15951
| Bruto/netto gewicht | 211 / 206 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9016 |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1600 x 730 x 2073 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1660 x 795 x 2124 mm |
| 40 ft containerlading | 14 st |
| GTIN / EAN | 5708181019211 |
| Flessen 330 ml | 734 st |
| Petflessen 500 ml | 734 st |
| Blikken 330 ml | 1386 st |
| Blikken 500 ml | 770 st |
| Deur aantal & type | 3 zelfsluitende glazen scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 15 draadplanken wit |
| Plankmaten | 465/535 x 470 mm |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Type kap | – |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 1329 / 825 l |
| Voetjes / poten | 6 instelbare poten |
| Zwenkwielen | 6 wielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 145 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 575887 |
| Energieverbruik per jaar | 2336 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.4 kWh/24h |
| EEI | 58 % |
| Input vermogen | 817 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1492 x 585 x 1518 mm |
| Merk | Tefcold |
Displaykoeler FSC1600H
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.579,20 excl. btw
SKU:
15963
| Flessen 330 ml | 714 st |
|---|---|
| Petflessen 500 ml | 714 st |
| Blikken 330 ml | 1218 st |
| Blikken 500 ml | 840 st |
| Deur aantal & type | 3 zelfsluitende glazen scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 465/535 x 470 mm |
| Planken aantal & type | 15 draadplanken wit |
| Type kap | L-vorm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 1315 / 825 l |
| Voetjes / poten | 6 instelbare poten |
| Zwenkwielen | 6 wielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 145 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 469943 |
| Energieverbruik per jaar | 2409 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.6 kWh/24h |
| EEI | 61 % |
| Input vermogen | 817 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1492 x 585 x 1518 mm |
| Bruto/netto gewicht | 229 / 224 kg |
| Buitenafwerking | Wit RAL9016 |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1600 x 730 x 2073 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1660 x 840 x 2124 mm |
| 40 ft containerlading | 14 st |
| GTIN / EAN | 5708181008895 |
| Merk | Tefcold |
Displayvrieskast FSF176VH B
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.678,40 excl. btw
SKU:
71793
| Bruto/netto gewicht | 97 / 88 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 435 x 531 x 2016 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 500 x 585 x 2180 mm |
| 40 ft containerlading | 96 st |
| GTIN / EAN | 5708181761615 |
| Deur aantal & type | 1 verwarmde glazen scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 5 draadplanken |
| Plankmaten | 335 x 265 mm |
| Temperatuurbereik | -23 tot -12 °C |
| Bruto/netto volume | 190 / 113 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 75 g |
| Max Ambient | 35°C at 75% RH |
| Input vermogen | 800 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 56 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 357 x 362 x 1410 mm |
| Plankkleur | Bianco |
| Totaal displaygebied | 0.39 m² |
| Type kap | L-vorm |
| Klimaatklasse | 7 |
| Zwenkwielen | 4 wielen |
| Binnenverlichting | LED Verticaal |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 2600390 |
| Energieverbruik per jaar | 3432.46 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 9.404 kWh/24h |
| EEI | 63.2 % |
| Merk | Tefcold |
Hoogwaardige barkoeler SGD-240E
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.932,80 excl. btw
SKU:
69062
| Bruto/netto gewicht | 111 / 98 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7021 |
| Binnenafwerking | Zilver |
| Externe maat (BxDxH) | 1110 x 600 x 840 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1145 x 640 x 965 mm |
| 40 ft containerlading | 76 st |
| GTIN / EAN | 5708181755331 |
| Flessen 330 ml | 231 st |
| Petflessen 500 ml | 241 st |
| Blikken 330 ml | 386 st |
| Blikken 500 ml | 268 st |
| Maten onderste plank | 1042 x 220 |
| Deur aantal & type | 2 dichte scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 165 kg/m² |
| Plankkleur | Zilver |
| Plankmaten | 510 x 355 mm |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 282 / 260 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 85 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 1074643 |
| Energieverbruik per jaar | 889 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.44 kWh/24h |
| Input vermogen | 280 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 47 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1040 x 425 x 682 mm |
| Merk | Tefcold |
Hoogwaardige barkoeler SGD-360GE
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.598,40 excl. btw
SKU:
69065
| Bruto/netto gewicht | 160 / 144 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7021 |
| Binnenafwerking | Zilver |
| Externe maat (BxDxH) | 1670 x 620 x 840 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1705 x 640 x 975 mm |
| 40 ft containerlading | 50 st |
| GTIN / EAN | 5708181755362 |
| Flessen 330 ml | 365 st |
| Petflessen 500 ml | 381 st |
| Blikken 330 ml | 603 st |
| Blikken 500 ml | 372 st |
| Maten onderste plank | 1605 x 220 |
| Deur aantal & type | 3 glazen scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 165 kg/m² |
| Plankkleur | Zilver |
| Plankmaten | 510 x 355 mm & 546 x 355 mm |
| Planken aantal & type | 6 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 434 / 401 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 85 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 1074839 |
| Energieverbruik per jaar | 1104 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.01 kWh/24h |
| EEI | 63.4 % |
| Input vermogen | 280 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 47 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1605 x 425 x 682 mm |
| Merk | Tefcold |