Resultaat 31–36 van de 36 resultaten wordt getoond
R290
Vrieskast consumptie-ijs IC301SCEB
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 664,80 excl. btw
SKU:
48839
| Bruto/netto gewicht | 65 / 57 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1010 x 615 x 949 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1100 x 750 x 1010 mm |
| 40 ft containerlading | 64 st |
| GTIN / EAN | 5708181730963 |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 264 / 230 l |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddelinhoud | 85 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1718960 |
| Energieverbruik per jaar | 758 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.08 kWh/24h |
| EEI | 48.9 % |
| Input vermogen | 141 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 890 x 495 x 710 mm |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van gehard glas |
| Mand aantal & type | 4 Draadmanden, wit |
| Merk | Tefcold |
Vrieswerkbank 3 deurs GN1/1 EURO GN3 BT
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.240,00 excl. btw
SKU:
52071
| Bruto/netto gewicht | 175 / 150 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS430 |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1792 x 700 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1970 x 800 x 1000 mm |
| GTIN / EAN | 5708181736132 |
| Deur aantal & type | 3 dichte scharnierdeuren |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Max belasting op planken | 25 kg/m² |
| Plankkleur | Grigio |
| Plankmaten | 530 x 333 |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Temperatuurbereik | -22 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 290 / 270 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Zwenkwielen | Optie |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Fabrieksoptie |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 100 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1908683 |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2052 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.62 kWh/24h |
| EEI | 52 % |
| Input vermogen | 410 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 65 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1295 x 562 x 605 mm |
| Merk | Tefcold |
Vrieswerkbank 4deurs GN1/1 EURO GN4 BT
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.744,00 excl. btw
SKU:
52073
| Bruto/netto gewicht | 205 / 185 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS430 |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 2257 x 700 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2430 x 800 x 1000 mm |
| GTIN / EAN | 5708181736149 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 4 dichte scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 25 kg/m² |
| Plankkleur | Grigio |
| Plankmaten | 530 x 333 |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Temperatuurbereik | -22 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 380 / 360 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Zwenkwielen | Optie |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Fabrieksoptie |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1908707 |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2281 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.25 kWh/24h |
| EEI | 51 % |
| Input vermogen | 610 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 65 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1760 x 562 x 605 mm |
| Merk | Tefcold |
Vriezer voor schepijs UDRS10
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.180,00 excl. btw
SKU:
16293
| Bruto/netto gewicht | 112 / 103 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1341 x 725 x 1235 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1385 x 730 x 1020 mm |
| 40 ft containerlading | 50 st |
| GTIN / EAN | 5708181221690 |
| Totaal displaygebied | 0.59 m² |
| Temperatuurbereik | -20 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 431 / 342 l |
| Zwenkwielen | 4 dubbele zwenkwielen |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Nee |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 100 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1029194 |
| Energieverbruik per jaar | 1868 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.12 kWh/24h |
| EEI | 12 % |
| Input vermogen | 360 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1217 x 563 x 295 mm |
| Merk | Tefcold |
Vrrieswerkbank 2deurs GN1/1 EURO GN2 BT
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.940,00 excl. btw
SKU:
52069
| Bruto/netto gewicht | 136 / 110 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS430 |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1327 x 700 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1500 x 800 x 1000 mm |
| GTIN / EAN | 5708181736125 |
| Deur aantal & type | 2 dichte scharnierdeuren |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Max belasting op planken | 25 kg/m² |
| Plankkleur | Grigio |
| Plankmaten | 530 x 333 |
| Planken aantal & type | 2 instelbaar |
| Temperatuurbereik | -22 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 200 / 180 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Zwenkwielen | Optie |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Fabrieksoptie |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 90 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1908668 |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1952 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.35 kWh/24h |
| EEI | 57 % |
| Input vermogen | 230 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 65 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 830 x 562 x 605 mm |
| Merk | Tefcold |
Zwarte impulskoeler PDC90SL-2
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.282,40 excl. btw
SKU:
52189
| Bruto/netto gewicht | 152 / 105 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart / glas |
| Binnenafwerking | Roestvrijstaal / glas |
| Externe maat (BxDxH) | 900 x 845 x 971 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 930 x 885 x 1185 mm |
| 40 ft containerlading | 52 st |
| GTIN / EAN | 5708181736354 |
| Totaal displaygebied | 0.67 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 153 / 105 l |
| Zwenkwielen | 4 zwenkwielen |
| Binnenverlichting | Nee |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch / Automatische ontdooicyclus |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 145 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 662753 |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1682.8 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.61 kWh/24h |
| EEI | 64.2 % |
| Input vermogen | 750 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 50 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 860 x 555 x 220 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 plat schuifdeksels van glas |
| Merk | Tefcold |