Resultaat 31–36 van de 36 resultaten wordt getoond
R290
Supermarktvriezer, wand MTF185B
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 5.104,00 excl. btw
SKU:
41045
| Bruto/netto gewicht | 334 / 272 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1850 x 745 x 2430 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1975 x 790 x 1630 mm |
| 40 ft containerlading | 15 st |
| GTIN / EAN | 5708181707651 |
| Deur aantal & type | 3 zelfsluitende verwarmde glazen deuren |
| Maten onderste plank | 510 x 375 |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 510×423 |
| Totaal displaygebied | 1 m² |
| Planken aantal & type | 9 instelbare draadplanken, wit |
| Temperatuurbereik | -24 tot -18 / -1 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 779 / 545 l |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 135 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1295612 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 5318 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 14.57 kWh/24h |
| EEI | 49.4 % |
| Input vermogen | 1057 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 58 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1730 x 480 x 947 mm |
| Type koeling | Geventileerd |
| Merk | Tefcold |
Supermarktvriezer, wand MTF210B
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 5.352,00 excl. btw
SKU:
41047
| Bruto/netto gewicht | 355 / 288 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 2100 x 745 x 2430 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2225 x 790 x 1630 mm |
| 40 ft containerlading | 15 st |
| GTIN / EAN | 5708181707675 |
| Deur aantal & type | 3 zelfsluitende verwarmde glazen deuren |
| Maten onderste plank | 595 x 375 |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 595×423 |
| Totaal displaygebied | 1.44 m² |
| Planken aantal & type | 9 instelbare draadplanken, wit |
| Temperatuurbereik | -24 tot -18 / -1 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 893 / 628 l |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 145 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1295608 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 5971 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 16.35 kWh/24h |
| EEI | 49.4 % |
| Input vermogen | 1040 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 58 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1980 x 480 x 947 mm |
| Type koeling | Geventileerd |
| Merk | Tefcold |
Tafel vrieskast UDB-F500V-BB1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 873,60 excl. btw
SKU:
71425
| Bruto/netto gewicht | 90 / 85 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 500 x 560 x 820 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 540 x 620 x 995 mm |
| 40 ft containerlading | 154 st |
| GTIN / EAN | 5708181760083 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Max belasting op planken | 10 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 367×367 |
| Planken aantal & type | 2 |
| Totaal displaygebied | 0.21 m² |
| Temperatuurbereik | -22 tot -18 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 90 / 80 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 105 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2595981 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1639.945 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.493 kWh/24h |
| EEI | 35.4 % |
| Input vermogen | 220 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 384 x 380 x 614 mm |
| Merk | Tefcold |
Tafel vrieskast UDB-F500V-BW1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 873,60 excl. btw
SKU:
71426
| Bruto/netto gewicht | 90 / 85 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 500 x 560 x 820 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 540 x 620 x 995 mm |
| 40 ft containerlading | 154 st |
| GTIN / EAN | 5708181760090 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Max belasting op planken | 10 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 367×367 |
| Planken aantal & type | 2 |
| Totaal displaygebied | 0.21 m² |
| Temperatuurbereik | -22 tot -18 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 90 / 80 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 105 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2595981 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1639.945 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.493 kWh/24h |
| EEI | 35.4 % |
| Input vermogen | 220 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 384 x 380 x 614 mm |
| Merk | Tefcold |
Wandkoeler zwart met glasdeuren MCB200H (ECRON BK)
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 5.356,00 excl. btw
SKU:
45593
| Bruto/netto gewicht | 365 / 305 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 1937 x 630 x 1920 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2040 x 680 x 2150 mm |
| 40 ft containerlading | 17 st |
| GTIN / EAN | 5708181722340 |
| Deur aantal & type | 3 glazen scharnierdeuren |
| Plankkleur | Nero |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 2.28 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 1020 / 870 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 144 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1444002 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 6007 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 16.46 kWh/24h |
| EEI | 43.5 % |
| Input vermogen | 1190 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 59 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1875 x 436 x 1250 mm |
| Merk | Tefcold |
Wandkoeler zwart met glasdeuren MCB90H (ECRON BK)
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.140,80 excl. btw
SKU:
45590
| Bruto/netto gewicht | 255 / 190 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 868 x 630 x 1920 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 980 x 680 x 2150 mm |
| 40 ft containerlading | 36 st |
| GTIN / EAN | 5708181722319 |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Bruto/netto volume | 440 / 370 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 117 g |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Input vermogen | 490 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 55 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 806 x 436 x 1250 mm |
| Plankkleur | Nero |
| Totaal displaygebied | 0.97 m² |
| Klimaatklasse | 3 |
| Binnenverlichting | LED |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1443982 |
| Energieverbruik per jaar | 3057 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 8.38 kWh/24h |
| EEI | 36.9 % |
| Merk | Tefcold |