Resultaat 241–248 van de 248 resultaten wordt getoond
R290
Vriezer voor schepijs NIC402SC-SO
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.000,00 excl. btw
SKU:
71338
| Bruto/netto gewicht | 87.1 / 72.1 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1320 x 650 x 885 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1390 x 765 x 940 mm |
| 40 ft containerlading | 50 st |
| GTIN / EAN | 5708181759889 |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 390 / 298 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 105 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2579772 |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 727.08 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.992 kWh/24h |
| EEI | 43.6 % |
| Input vermogen | 225 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1180 x 510 x 571 mm |
| Merk | Tefcold |
Vriezer voor schepijs NIC502SC-SO
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.075,20 excl. btw
SKU:
71342
| Bruto/netto gewicht | 122.1 / 110.1 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1570 x 650 x 885 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1640 x 765 x 940 mm |
| 40 ft containerlading | 42 st |
| GTIN / EAN | 5708181759926 |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 478 / 367 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2579780 |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 828.55 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.27 kWh/24h |
| EEI | 43.9 % |
| Input vermogen | 265 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1430 x 510 x 576 mm |
| Merk | Tefcold |
Zwarte displaykoeler FS890H BLACK
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.648,80 excl. btw
SKU:
34753
| Bruto/netto gewicht | 166 / 153 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Externe maat (BxDxH) | 890 x 740 x 1990 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 950 x 840 x 2160 mm |
| 40 ft containerlading | 28 st |
| GTIN / EAN | 5708181995737 |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 5 draadplanken zwart |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankmaten | 794 x 540 mm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Bruto/netto volume | 707 / 535 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 115 g |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Input vermogen | 410 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 810 x 561 x 1556 mm |
| Flessen 330 ml | 528 st |
| Petflessen 500 ml | 468 st |
| Blikken 330 ml | 948 st |
| Blikken 500 ml | 480 st |
| Plankkleur | Nero |
| Type kap | – |
| Klimaatklasse | 4 |
| Zwenkwielen | 4 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | F |
| EPREL No | 574663 |
| Energieverbruik per jaar | 2227 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.101 kWh/24h |
| EEI | 78.5 % |
| Merk | Tefcold |
Zwarte displaykoeler FSC1000H BLACK
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.880,80 excl. btw
SKU:
34754
| Bruto/netto gewicht | 175 / 162 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Externe maat (BxDxH) | 1000 x 790 x 2000 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1080 x 840 x 2100 mm |
| 40 ft containerlading | 26 st |
| GTIN / EAN | 5708181995744 |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Nero |
| Plankmaten | 870 x 540 mm |
| Planken aantal & type | 5 draadplanken zwart |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 796 / 524 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 120 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | F |
| EPREL No | 469893 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2175 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.96 kWh/24h |
| EEI | 76.5 % |
| Input vermogen | 450 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 890 x 670 x 1533 mm |
| Flessen 330 ml | 520 st |
| Petflessen 500 ml | 520 st |
| Blikken 330 ml | 1066 st |
| Blikken 500 ml | 754 st |
| Maten onderste plank | 870 x 475 |
| Type kap | L-vorm |
| Merk | Tefcold |
Zwarte displaykoeler FSC1200H BLACK
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.947,20 excl. btw
SKU:
34756
| Bruto/netto gewicht | 189 / 174 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Externe maat (BxDxH) | 1200 x 790 x 2000 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1250 x 840 x 2100 mm |
| 40 ft containerlading | 23 st |
| GTIN / EAN | 5708181995768 |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Nero |
| Plankmaten | 1072 x 540 mm |
| Planken aantal & type | 5 draadplanken zwart |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 1082 / 645 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 120 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | F |
| EPREL No | 469920 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2482 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.8 kWh/24h |
| EEI | 72 % |
| Input vermogen | 880 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1090 x 670 x 1533 mm |
| Flessen 330 ml | 640 st |
| Petflessen 500 ml | 640 st |
| Blikken 330 ml | 1312 st |
| Blikken 500 ml | 928 st |
| Maten onderste plank | 1070 x 475 |
| Type kap | L-vorm |
| Merk | Tefcold |
Zwarte displaykoeler FSC891H Black
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.812,80 excl. btw
SKU:
49271
| Bruto/netto gewicht | 166 / 153 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Externe maat (BxDxH) | 890 x 740 x 1990 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 950 x 840 x 2160 mm |
| 40 ft containerlading | 28 st |
| GTIN / EAN | 5708181731762 |
| Flessen 330 ml | 528 st |
| Petflessen 500 ml | 468 st |
| Blikken 330 ml | 948 st |
| Blikken 500 ml | 480 st |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende glazen scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Nero |
| Plankmaten | 794 x 540 mm |
| Planken aantal & type | 5 draadplanken zwart |
| Type kap | D-vorm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 707 / 535 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 4 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 115 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1673425 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 960 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.63 kWh/24h |
| EEI | 34.7 % |
| Input vermogen | 410 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 810 x 561 x 1556 mm |
| Merk | Tefcold |
Zwarte displaykoeler FSC891S Black
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.748,80 excl. btw
SKU:
49273
| Bruto/netto gewicht | 166 / 153 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Externe maat (BxDxH) | 890 x 740 x 1990 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 950 x 840 x 2160 mm |
| 40 ft containerlading | 28 st |
| GTIN / EAN | 5708181731786 |
| Flessen 330 ml | 360 st |
| Petflessen 500 ml | 360 st |
| Blikken 330 ml | 720 st |
| Blikken 500 ml | 504 st |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitend schuifglas |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Nero |
| Plankmaten | 794 x 470 mm |
| Planken aantal & type | 5 draadplanken zwart |
| Type kap | D-vorm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 707 / 462 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 4 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 115 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1904828 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1212 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.32 kWh/24h |
| EEI | 49.1 % |
| Input vermogen | 410 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 810 x 561 x 1556 mm |
| Merk | Tefcold |
Zwarte displayvriezer UFSC370G Black
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.232,00 excl. btw
SKU:
33241
| Bruto/netto gewicht | 100 / 95 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 595 x 640 x 1840 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 680 x 710 x 1940 mm |
| 40 ft containerlading | 54 st |
| GTIN / EAN | 5708181993061 |
| Deur aantal & type | 1 verwarmde glazen scharnierdeur |
| Plankmaten | 470 x 413 mm |
| Planken aantal & type | 6 vaste vriesplanken |
| Totaal displaygebied | 0.74 m² |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 300 / 270 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 85 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 551876 |
| Energieverbruik per jaar | 3017 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 8.27 kWh/24h |
| EEI | 34.5 % |
| Input vermogen | 570 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 57 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 470 x 440 x 1545 mm |
| Merk | Tefcold |