Toont alle 2 resultaten
148 g
Geventileerde display voor schepijs MILLENNIUM LX12
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 12.058,40 excl. btw
SKU:
20330
| Bruto/netto gewicht | 290 / 250 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1166 x 1080 x 1356 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1250 x 1150 x 1620 mm |
| 40 ft containerlading | 18 st |
| GTIN / EAN | 7015101211007 |
| Temperatuurbereik | -20 tot -14 °C |
| Bruto/netto volume | 630 / 118 l |
| Binnenverlichting | LED |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 148 g |
| Thermometer | Ja |
| Max Ambient | 35°C at 75% RH |
| Energieverbruik per jaar | 7456 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 20.43 kWh/24h |
| Input vermogen | 1400 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 54 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | mm |
| Totaal displaygebied | 0.71 m² |
| Klimaatklasse | 7 |
| Energieklasse | D |
| EEI | 43.8 % |
| Merk | Tefcold |
Vriezer voor schepijs ISETTA 9LX
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.192,00 excl. btw
SKU:
20315
| Bruto/netto gewicht | 192 / 160 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1659 x 800 x 1176 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1769 x 899 x 1132 mm |
| 40 ft containerlading | 26 st |
| GTIN / EAN | 7026100921204 |
| Temperatuurbereik | -16 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | l |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 148 g |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 0 kWh/jaar |
| Input vermogen | 810 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Interne maat (BxDxH) | mm |
| Merk | Tefcold |