Toont alle 10 resultaten
149 g
Multideckkoeler, supermarkt PC1250B
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.200,00 excl. btw
SKU:
47447
| Bruto/netto gewicht | 300 / 260 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Externe maat (BxDxH) | 1310 x 740 x 2050 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1360 x 762 x 2256 mm |
| 40 ft containerlading | 25 st |
| GTIN / EAN | 5708181726867 |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 5 instelbaar |
| Max belasting op planken | 160 kg/m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Bruto/netto volume | 1292 / 764 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 149 g |
| Input vermogen | 550 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 62 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1250 x 450 x 1540 mm |
| Plankkleur | Nero |
| Totaal displaygebied | 3.14 m² |
| Klimaatklasse | 3 |
| Zwenkwielen | 4 zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1548695 |
| Energieverbruik per jaar | 2143 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.87 kWh/24h |
| EEI | 12.3 % |
| Merk | Tefcold |
Multideckvriezer, supermarkt EXTRA1250FD
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 6.884,80 excl. btw
SKU:
38507
| Bruto/netto gewicht | 350 / 330 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart / glas |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 1350 x 930 x 2035 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1450 x 975 x 2230 mm |
| 40 ft containerlading | 16 st |
| GTIN / EAN | 5708181706814 |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 150 kg/m² |
| Plankkleur | Nero |
| Totaal displaygebied | 1.53 m² |
| Planken aantal & type | 8 draadplanken zwart |
| Temperatuurbereik | -21 tot -18 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 880 / 850 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | Optie |
| Binnenverlichting | 2 x LED, verticaal |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 149 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1346300 |
| Energieverbruik per jaar | 5578 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 15.28 kWh/24h |
| EEI | 37.5 % |
| Input vermogen | 1100 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 53 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1250 x 610 x 1399 mm |
| Merk | Tefcold |
Open wandkoeler LED per legger MCX90E LED
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.900,80 excl. btw
SKU:
46404
| Bruto/netto gewicht | 225 / 160 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 868 x 630 x 2100 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 980 x 680 x 2150 mm |
| 40 ft containerlading | 36 st |
| GTIN / EAN | 5708181726058 |
| Deur aantal & type | |
| Plankkleur | Acciaio inossidabile |
| Totaal displaygebied | 0.89 m² |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 440 / 370 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 149 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 1481884 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3865 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 10.59 kWh/24h |
| EEI | 56 % |
| Input vermogen | 670 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 56 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 806 x 436 x 1250 mm |
| Merk | Tefcold |
Open wandkoeler MCWB90
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.240,00 excl. btw
SKU:
46243
| Bruto/netto gewicht | 225 / 160 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 868 x 630 x 1920 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 980 x 680 x 2150 mm |
| 40 ft containerlading | 36 st |
| GTIN / EAN | 5708181725662 |
| Deur aantal & type | |
| Plankkleur | Bianco |
| Totaal displaygebied | 1.02 m² |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Nachtgordijn | Ja |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 440 / 370 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED als optie |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 149 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 1443967 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3865 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 10.59 kWh/24h |
| EEI | 52.4 % |
| Input vermogen | 670 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 56 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 806 x 436 x 1250 mm |
| Merk | Tefcold |
Wandkoeler rvs met manueel rolluik MCX90M
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.767,20 excl. btw
SKU:
45598
| Bruto/netto gewicht | 225 / 160 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 868 x 740 x 1994 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 980 x 790 x 2150 mm |
| 40 ft containerlading | 28 st |
| GTIN / EAN | 5708181722395 |
| Deur aantal & type | |
| Plankkleur | Acciaio inossidabile |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 0.89 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 440 / 370 l |
| Zwenkwielen | Zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED als optie |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 149 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 1444017 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3865 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 10.59 kWh/24h |
| EEI | 56 % |
| Input vermogen | 670 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 56 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 806 x 436 x 1250 mm |
| Merk | Tefcold |
Zacht geventileerde koeltoonbank VAD1875B (AMALIA D)
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 6.760,00 excl. btw
SKU:
45837
| Bruto/netto gewicht | 315 / 240 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1935 x 1114 x 1210 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2040 x 1160 x 1420 mm |
| 40 ft containerlading | 11 st |
| GTIN / EAN | 5708181723347 |
| Isolatiedichtheid | 40 kg/m³ |
| Totaal displaygebied | 1.56 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Zeer solide basis |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 149 g |
| Thermometer | Ja |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Input vermogen | 1050 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 56 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | mm |
| Merk | Tefcold |
Zwarte impulskoeler/-vriezer EIB-D1010-B1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.911,20 excl. btw
SKU:
69331
| Bruto/netto gewicht | 229 / 204 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Externe maat (BxDxH) | 1012 x 1010 x 975 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1070 x 1070 x 1155 mm |
| 40 ft containerlading | 40 st |
| GTIN / EAN | 5708181756079 |
| Isolatiedichtheid | 40 kg/m³ |
| Temperatuurbereik | -18 tot +5 °C |
| Bruto/netto volume | 320 / 213 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 149 g |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Input vermogen | 1231 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 54 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 860 x 790 x 300 mm |
| Totaal displaygebied | 1.59 m² |
| Klimaatklasse | 3 |
| Zwenkwielen | Wielen |
| Binnenverlichting | LED horizontaal |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 2463958 |
| Energieverbruik per jaar | 2857.95 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 7.83 kWh/24h |
| EEI | 34.9 % |
| Dekselnummer en -type | 2 plat schuifdeksel van glas |
| Merk | Tefcold |
Zwarte impulskoeler/-vriezer EIB-D1015-B1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.308,80 excl. btw
SKU:
69332
| Bruto/netto gewicht | 308 / 278 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Externe maat (BxDxH) | 1512 x 1010 x 975 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1570 x 1070 x 1155 mm |
| 40 ft containerlading | 28 st |
| GTIN / EAN | 5708181756086 |
| Isolatiedichtheid | 40 kg/m³ |
| Temperatuurbereik | -18 tot +5 °C |
| Bruto/netto volume | 480 / 320 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 149 g |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Input vermogen | 1251 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 54 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1360 x 790 x 300 mm |
| Totaal displaygebied | 2.26 m² |
| Klimaatklasse | 3 |
| Zwenkwielen | Wielen |
| Binnenverlichting | LED horizontaal |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 2424126 |
| Energieverbruik per jaar | 3536.85 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 9.69 kWh/24h |
| EEI | 32.29 % |
| Dekselnummer en -type | 2 plat schuifdeksel van glas |
| Merk | Tefcold |
Zwarte impulskoeler/-vriezer EIB-D1020-B1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.939,20 excl. btw
SKU:
69333
| Bruto/netto gewicht | 415 / 380 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Externe maat (BxDxH) | 2012 x 1010 x 975 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2070 x 1070 x 1155 mm |
| 40 ft containerlading | 22 st |
| GTIN / EAN | 5708181756093 |
| Isolatiedichtheid | 40 kg/m³ |
| Temperatuurbereik | -18 tot +5 °C |
| Bruto/netto volume | 640 / 427 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 149 g |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Input vermogen | 1649 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 54 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1860 x 790 x 300 mm |
| Totaal displaygebied | 2.93 m² |
| Klimaatklasse | 3 |
| Zwenkwielen | Wielen |
| Binnenverlichting | LED horizontaal |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 2462330 |
| Energieverbruik per jaar | 4431.1 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 12.14 kWh/24h |
| EEI | 32.29 % |
| Dekselnummer en -type | 2 plat schuifdeksel van glas |
| Merk | Tefcold |
Zwarte multideck (CRON BK) MCB90
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.792,80 excl. btw
SKU:
45584
| Bruto/netto gewicht | 225 / 160 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 868 x 630 x 1920 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 980 x 680 x 2150 mm |
| 40 ft containerlading | 36 st |
| GTIN / EAN | 5708181722258 |
| Deur aantal & type | |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Plankkleur | Nero |
| Totaal displaygebied | 1.02 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 440 / 370 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED als optie |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddelinhoud | 149 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 1443967 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3865 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 10.59 kWh/24h |
| EEI | 52.4 % |
| Input vermogen | 670 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 56 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 806 x 436 x 1250 mm |
| Nachtgordijn | Ja |
| Merk | Tefcold |