Toont alle 11 resultaten
170 g
Koelruimte (Compleet met monoblock) CRPF2127
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 6.132,00 excl. btw
SKU:
44182
| Bruto/netto gewicht | 591 / 551 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 2100 x 2700 x 2200 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2200 x 1900 x 2400 mm |
| 40 ft containerlading | 10 st |
| GTIN / EAN | 5708181711627 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur B:700 H:1845 |
| Temperatuurbereik | 0 tot +8 °C |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 170 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 8541 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 23.4 kWh/24h |
| Input vermogen | 910 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 60 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1940 x 2540 x 2040 mm |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Max belasting op vloer | 1500 kg/m² |
| Wanddikte | 80 mm |
| Intern volume | 10.05 m³ |
| Slot | Ja |
| Merk | Tefcold |
Koelruimte (Compleet met monoblock) CRPF2130
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 6.396,00 excl. btw
SKU:
44183
| Bruto/netto gewicht | 561 / 531 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 2100 x 3000 x 2200 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2200 x 1900 x 2400 mm |
| 40 ft containerlading | 10 st |
| GTIN / EAN | 5708181711627 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur B:700 H:1845 |
| Temperatuurbereik | 0 tot +8 °C |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 170 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 8541 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 23.4 kWh/24h |
| Input vermogen | 910 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 60 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1940 x 2840 x 2040 mm |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Max belasting op vloer | 1500 kg/m² |
| Wanddikte | 80 mm |
| Intern volume | 11.24 m³ |
| Slot | Ja |
| Merk | Tefcold |
Koelruimte (Compleet met monoblock) CRPF2130WD
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 7.748,00 excl. btw
SKU:
51056
| Bruto/netto gewicht | 561 / 531 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 2100 x 3000 x 2200 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1900 x 2200 x 1150 mm |
| 40 ft containerlading | 10 st |
| GTIN / EAN | 5708181711627 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Temperatuurbereik | 0 tot +8 °C |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 170 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 8541 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 23.4 kWh/24h |
| Input vermogen | 910 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 60 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1940 x 2840 x 2040 mm |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Max belasting op vloer | 1500 kg/m² |
| Wanddikte | 80 mm |
| Intern volume | 11.24 m³ |
| Merk | Tefcold |
Koelruimte (Compleet met monoblock) CRPF2424
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 6.289,60 excl. btw
SKU:
44184
| Bruto/netto gewicht | 596 / 566 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 2400 x 2400 x 2200 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2500 x 1900 x 2400 mm |
| 40 ft containerlading | 8 st |
| GTIN / EAN | 5708181711627 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur B:700 H:1845 |
| Temperatuurbereik | 0 tot +8 °C |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 170 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 8541 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 23.4 kWh/24h |
| Input vermogen | 910 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 60 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 2240 x 2240 x 2040 mm |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Max belasting op vloer | 1500 kg/m² |
| Wanddikte | 80 mm |
| Intern volume | 10.24 m³ |
| Slot | Ja |
| Merk | Tefcold |
Koelruimte (Compleet met monoblock) CRPF2427
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 6.517,60 excl. btw
SKU:
44185
| Bruto/netto gewicht | 666 / 636 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 2400 x 2700 x 2200 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2500 x 1900 x 2400 mm |
| 40 ft containerlading | 8 st |
| GTIN / EAN | 5708181711627 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur B:700 H:1845 |
| Temperatuurbereik | 0 tot +8 °C |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 170 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 8541 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 23.4 kWh/24h |
| Input vermogen | 910 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 60 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 2240 x 2540 x 2040 mm |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Max belasting op vloer | 1500 kg/m² |
| Wanddikte | 80 mm |
| Intern volume | 11.6 m³ |
| Slot | Ja |
| Merk | Tefcold |
Koelruimte (Compleet met monoblock) CRPF2427WD
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 7.921,60 excl. btw
SKU:
51057
| Bruto/netto gewicht | 666 / 636 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 2400 x 2700 x 2200 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1600 x 2500 x 1300 mm |
| 40 ft containerlading | 8 st |
| GTIN / EAN | 5708181711627 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Temperatuurbereik | 0 tot +8 °C |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 170 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 8541 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 23.4 kWh/24h |
| Input vermogen | 910 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 60 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 2240 x 2540 x 2040 mm |
| Max belasting op vloer | 1500 kg/m² |
| Wanddikte | 80 mm |
| Intern volume | 11.6 m³ |
| Merk | Tefcold |
Koelruimte (Compleet met monoblock) CRPF2430
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 6.808,80 excl. btw
SKU:
44186
| Bruto/netto gewicht | 676 / 646 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 2400 x 3000 x 2200 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2500 x 1900 x 2400 mm |
| 40 ft containerlading | 8 st |
| GTIN / EAN | 5708181711627 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur B:700 H:1845 |
| Temperatuurbereik | 0 tot +8 °C |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 170 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 8541 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 23.4 kWh/24h |
| Input vermogen | 910 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 60 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 2240 x 2840 x 2040 mm |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Max belasting op vloer | 1500 kg/m² |
| Wanddikte | 80 mm |
| Intern volume | 12.98 m³ |
| Slot | Ja |
| Merk | Tefcold |
Koelruimte (Compleet met monoblock) CRPF2727
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 7.040,00 excl. btw
SKU:
44187
| Bruto/netto gewicht | 698 / 668 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 2700 x 2700 x 2200 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2800 x 1900 x 2400 mm |
| 40 ft containerlading | 7 st |
| GTIN / EAN | 5708181711627 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur B:700 H:1845 |
| Temperatuurbereik | 0 tot +8 °C |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 170 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 8541 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 23.4 kWh/24h |
| Input vermogen | 910 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 60 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 2540 x 2540 x 2040 mm |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Max belasting op vloer | 1500 kg/m² |
| Wanddikte | 80 mm |
| Intern volume | 13.16 m³ |
| Slot | Ja |
| Merk | Tefcold |
Koelruimte (Compleet met monoblock) CRPF2730
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 7.377,60 excl. btw
SKU:
44188
| Bruto/netto gewicht | 761 / 731 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 2700 x 3000 x 2200 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2800 x 1900 x 2400 mm |
| 40 ft containerlading | 7 st |
| GTIN / EAN | 5708181711627 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur B:700 H:1845 |
| Temperatuurbereik | 0 tot +8 °C |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 170 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 8541 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 23.4 kWh/24h |
| Input vermogen | 910 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 60 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 2540 x 2840 x 2040 mm |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Max belasting op vloer | 1500 kg/m² |
| Wanddikte | 80 mm |
| Intern volume | 14.72 m³ |
| Slot | Ja |
| Merk | Tefcold |
Positieve monoblok 15m³ CRU1015P
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.210,40 excl. btw
SKU:
43939
| Bruto/netto gewicht | 96 / 86 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 600 x 960 x 880 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 790 x 1150 x 1170 mm |
| 40 ft containerlading | 60 st |
| GTIN / EAN | 5708181711627 |
| Temperatuurbereik | 0 tot +8 °C |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 170 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 8541 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 23.4 kWh/24h |
| Input vermogen | 910 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Capaciteit van de koelmodule | 10,1 – 15 m³ |
| Merk | Tefcold |
Positieve monoblok 15m³ CRU1015P w/o Panel
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.228,80 excl. btw
SKU:
49658
| Bruto/netto gewicht | 96 / 86 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 600 x 960 x 880 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 790 x 1150 x 1170 mm |
| 40 ft containerlading | 60 st |
| GTIN / EAN | 5708181732684 |
| Temperatuurbereik | 0 tot +8 °C |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 170 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 8541 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 23.4 kWh/24h |
| Input vermogen | 910 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Capaciteit van de koelmodule | 10,1 – 15 m³ |
| Merk | Tefcold |