Toont alle 5 resultaten
20 g
Lade minibarkoeler TD50A
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 454,40 excl. btw
SKU:
45548
| Bruto/netto gewicht | 24 / 22 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 550 x 508 x 420 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 590 x 520 x 470 mm |
| 40 ft containerlading | 430 st |
| GTIN / EAN | 5708181722227 |
| Deur aantal & type | |
| Planken aantal & type | 0 – |
| Temperatuurbereik | +5 tot +12 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 52 / 45 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Nee |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 20 g |
| Thermometer | Nee |
| Energieklasse | G |
| EPREL No | 2444639 |
| Energieverbruik per jaar | 106 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.29 kWh/24h |
| EEI | 136 % |
| Input vermogen | 40 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 38 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 470 x 395 x 332 mm |
| Laden | 1 st |
| Merk | Tefcold |
Lade minibarkoeler TD50C
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 446,40 excl. btw
SKU:
45547
| Bruto/netto gewicht | 24 / 22 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 550 x 508 x 420 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 590 x 520 x 470 mm |
| 40 ft containerlading | 430 st |
| GTIN / EAN | 5708181722210 |
| Deur aantal & type | |
| Planken aantal & type | 0 – |
| Temperatuurbereik | +5 tot +12 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 52 / 45 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Nee |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 20 g |
| Thermometer | Nee |
| Energieklasse | G |
| EPREL No | 1481900 |
| Energieverbruik per jaar | 106 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.29 kWh/24h |
| EEI | 136 % |
| Input vermogen | 40 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 38 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 470 x 395 x 332 mm |
| Laden | 1 st |
| Merk | Tefcold |
Melkkoeler BC30 MC
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 277,60 excl. btw
SKU:
33237
| Bruto/netto gewicht | 25 / 23 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Gecoat aluminium, zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 356 x 430 x 491 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 400 x 450 x 520 mm |
| 40 ft containerlading | 580 st |
| GTIN / EAN | 5708181993023 |
| Deur aantal & type | 1 zelfsluitende glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Nero |
| Plankmaten | 275 x 205 / 135 mm |
| Planken aantal & type | 1 draadplanken zwart |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 22 / 20 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 20 g |
| Thermometer | Nee |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 440711 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 200 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.55 kWh/24h |
| EEI | 24 % |
| Input vermogen | 60 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 44 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 280 x 271 x 380 mm |
| Merk | Tefcold |
Tafel koelkast BC25CP
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 320,80 excl. btw
SKU:
16067
| Bruto/netto gewicht | 24 / 19 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Gecoat aluminium, grijs |
| Externe maat (BxDxH) | 332 x 423 x 618 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 380 x 470 x 640 mm |
| 40 ft containerlading | 450 st |
| GTIN / EAN | 5708181501402 |
| Blikken 330 ml | 12 st |
| Deur aantal & type | 1 zelfsluitende glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Nero |
| Plankmaten | 250 x 250 mm |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken zwart |
| Type kap | D-vorm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 25 / 22 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 20 g |
| Thermometer | Nee |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 953810 |
| Max Ambient | 30°C 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 174 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.476 kWh/24h |
| EEI | 19 % |
| Input vermogen | 75 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 44 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 258 x 270 x 373 mm |
| Merk | Tefcold |
Tafel koelkast BC30
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 275,20 excl. btw
SKU:
16069
| Bruto/netto gewicht | 25 / 23 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Gecoat aluminium, zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 356 x 430 x 491 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 400 x 450 x 520 mm |
| 40 ft containerlading | 580 st |
| GTIN / EAN | 5708181500993 |
| Blikken 330 ml | 20 st |
| Blikken 500 ml | 20 st |
| Deur aantal & type | 1 zelfsluitende glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Nero |
| Plankmaten | 275 x 205 / 135 mm |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken zwart |
| Type kap | – |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 22 / 20 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 20 g |
| Thermometer | Nee |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 440711 |
| Max Ambient | 30°C 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 200 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.55 kWh/24h |
| EEI | 24 % |
| Input vermogen | 60 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 44 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 280 x 271 x 380 mm |
| Merk | Tefcold |