Toont alle 6 resultaten
230 g
Snacktoonbankvriezer SK6210BT
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.552,80 excl. btw
SKU:
17762
| Bruto/netto gewicht | 103 / 88 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1360 x 600 x 880 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1400 x 640 x 920 mm |
| 40 ft containerlading | 52 st |
| GTIN / EAN | 5708181363857 |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 328 x 430 mm |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | -20 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 240 / 230 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 230 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2285 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.26 kWh/24h |
| EEI | 68.2 % |
| Input vermogen | 470 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 902 x 430 x 589 mm |
| Merk | Tefcold |
Snacktoonbankvriezer SK6210BT/+ SP
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.552,80 excl. btw
SKU:
17774
| Bruto/netto gewicht | 103 / 88 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1360 x 600 x 925 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1400 x 640 x 1020 mm |
| 40 ft containerlading | 52 st |
| GTIN / EAN | 5708181363871 |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 328 x 430 mm |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | -20 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 240 / 230 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 230 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2285 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.26 kWh/24h |
| EEI | 68.2 % |
| Input vermogen | 470 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 902 x 430 x 589 mm |
| Merk | Tefcold |
Snacktoonbankvriezer SK6310BT
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.799,20 excl. btw
SKU:
17766
| Bruto/netto gewicht | 145 / 125 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1795 x 600 x 880 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1830 x 640 x 920 mm |
| 40 ft containerlading | 38 st |
| GTIN / EAN | 5708181363932 |
| Deur aantal & type | 3 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 328 x 430 mm |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | -20 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 360 / 345 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 230 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 101858 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2884 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 7.9 kWh/24h |
| EEI | 70.9 % |
| Input vermogen | 570 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1337 x 430 x 589 mm |
| Merk | Tefcold |
Snacktoonbankvriezer SK6310BT/+ SP
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.799,20 excl. btw
SKU:
17778
| Bruto/netto gewicht | 145 / 125 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1795 x 600 x 925 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1830 x 640 x 1020 mm |
| 40 ft containerlading | 38 st |
| GTIN / EAN | 5708181363956 |
| Deur aantal & type | 3 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 328 x 430 mm |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | -20 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 360 / 345 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 230 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 101858 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2884 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 7.9 kWh/24h |
| EEI | 70.9 % |
| Input vermogen | 570 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1337 x 430 x 589 mm |
| Merk | Tefcold |
Toonbankvriezer GN1/1 CF7410/-SP
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.140,80 excl. btw
SKU:
17758
| Bruto/netto gewicht | 199 / 189 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 2230 x 700 x 880 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2260 x 750 x 1010 mm |
| 40 ft containerlading | 32 st |
| GTIN / EAN | 5708181363192 |
| Deur aantal & type | 4 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN1/1 |
| Planken aantal & type | 4 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | -20 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 553 / 533 l |
| Voetjes / poten | 6 instelbare poten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 230 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 97716 |
| Energieverbruik per jaar | 3745 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 10.26 kWh/24h |
| EEI | 72.6 % |
| Input vermogen | 660 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1772 x 530 x 589 mm |
| Merk | Tefcold |
Vrieswerkbank GN1/1 CF7410
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.140,80 excl. btw
SKU:
17754
| Bruto/netto gewicht | 199 / 189 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 2230 x 700 x 980 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2260 x 750 x 1010 mm |
| 40 ft containerlading | 32 st |
| GTIN / EAN | 5708181363178 |
| Deur aantal & type | 4 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN1/1 |
| Planken aantal & type | 4 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | -20 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 553 / 533 l |
| Voetjes / poten | 6 instelbare poten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 230 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 97716 |
| Energieverbruik per jaar | 3745 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 10.26 kWh/24h |
| EEI | 72.6 % |
| Input vermogen | 660 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1772 x 530 x 589 mm |
| Merk | Tefcold |