Toont alle 4 resultaten
24 g
Glazen deur minibar TM35GC
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 276,80 excl. btw
SKU:
46357
| Bruto/netto gewicht | 24 / 23 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 402 x 425 x 505 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 450 x 475 x 550 mm |
| 40 ft containerlading | 375 st |
| GTIN / EAN | 5708181726140 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 1 plastic plank |
| Temperatuurbereik | +5 tot +14 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 27 / 24 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 24 g |
| Thermometer | Nee |
| Energieklasse | G |
| EPREL No | 2261040 |
| Max Ambient | 30°C 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 113 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.31 kWh/24h |
| EEI | 147 % |
| Input vermogen | 65 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 38 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 310 x 207 x 397 mm |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Statisch |
| Merk | Tefcold |
Melkkoeler BC60 MC
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 373,60 excl. btw
SKU:
33376
| Bruto/netto gewicht | 32 / 29 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Gecoat aluminium, zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 432 x 496 x 668 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 480 x 550 x 700 mm |
| 40 ft containerlading | 288 st |
| GTIN / EAN | 5708181993207 |
| Deur aantal & type | 1 zelfsluitende glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Nero |
| Plankmaten | 340 x 270 / 205 mm |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken zwart |
| Totaal displaygebied | 0.187 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 67 / 58 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 24 g |
| Thermometer | Nee |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 442284 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 204 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.56 kWh/24h |
| EEI | 22 % |
| Input vermogen | 70 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 44 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 356 x 311 x 557 mm |
| Merk | Tefcold |
Minibar TM35C
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 253,60 excl. btw
SKU:
46356
| Bruto/netto gewicht | 20.5 / 19.5 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 402 x 440 x 510 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 450 x 475 x 550 mm |
| 40 ft containerlading | 375 st |
| GTIN / EAN | 5708181726133 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 1 plastic plank |
| Temperatuurbereik | +5 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 27 / 24 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 24 g |
| Thermometer | Nee |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1490775 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 55 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.15 kWh/24h |
| EEI | 72 % |
| Input vermogen | 65 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 38 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 310 x 207 x 397 mm |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Statisch |
| Merk | Tefcold |
Tafel koelkast BC60
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 371,20 excl. btw
SKU:
16071
| Bruto/netto gewicht | 32 / 29 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Gecoat aluminium, zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 432 x 496 x 668 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 480 x 550 x 700 mm |
| 40 ft containerlading | 288 st |
| GTIN / EAN | 5708181501235 |
| Flessen 330 ml | 40 st |
| Blikken 330 ml | 70 st |
| Blikken 500 ml | 55 st |
| Deur aantal & type | 1 zelfsluitende glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Nero |
| Plankmaten | 340 x 270 / 205 mm |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken zwart |
| Totaal displaygebied | 0.187 m² |
| Type kap | – |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 67 / 58 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 24 g |
| Thermometer | Nee |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 442284 |
| Max Ambient | 30°C 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 204 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.56 kWh/24h |
| EEI | 22 % |
| Input vermogen | 70 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 44 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 356 x 311 x 557 mm |
| Merk | Tefcold |