Toont alle 6 resultaten
75 g
Displaykoeler UR400G
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 794,40 excl. btw
SKU:
33852
| Bruto/netto gewicht | 85 / 80 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 600 x 585 x 1855 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 690 x 650 x 2050 mm |
| 40 ft containerlading | 54 st |
| GTIN / EAN | 5708181994266 |
| Flessen 330 ml | 288 st |
| Petflessen 500 ml | 217 st |
| Blikken 330 ml | 448 st |
| Blikken 500 ml | 273 st |
| Maten onderste plank | 505 x 220 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 505 x 415 mm |
| Planken aantal & type | 4 draadplanken wit |
| Totaal displaygebied | 0.75 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 374 / 350 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 75 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 494199 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 773 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.12 kWh/24h |
| EEI | 14.8 % |
| Input vermogen | 130 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 40 dB(A) |
| Merk | Tefcold |
Displaykoeler UR400SG
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 872,00 excl. btw
SKU:
33853
| Bruto/netto gewicht | 85 / 80 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS430 |
| Binnenafwerking | Wit ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 600 x 585 x 1855 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 690 x 650 x 2050 mm |
| 40 ft containerlading | 54 st |
| GTIN / EAN | 5708181994273 |
| Flessen 330 ml | 288 st |
| Petflessen 500 ml | 217 st |
| Blikken 330 ml | 448 st |
| Blikken 500 ml | 273 st |
| Maten onderste plank | 505 x 220 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 505 x 415 mm |
| Planken aantal & type | 4 draadplanken wit |
| Totaal displaygebied | 0.75 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 374 / 350 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | LED koudwit |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 75 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 494199 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 773 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.12 kWh/24h |
| EEI | 14.8 % |
| Input vermogen | 130 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 40 dB(A) |
| Merk | Tefcold |
Displayvrieskast FSF176VH B
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.678,40 excl. btw
SKU:
71793
| Bruto/netto gewicht | 97 / 88 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 435 x 531 x 2016 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 500 x 585 x 2180 mm |
| 40 ft containerlading | 96 st |
| GTIN / EAN | 5708181761615 |
| Deur aantal & type | 1 verwarmde glazen scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 5 draadplanken |
| Plankmaten | 335 x 265 mm |
| Temperatuurbereik | -23 tot -12 °C |
| Bruto/netto volume | 190 / 113 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 75 g |
| Max Ambient | 35°C at 75% RH |
| Input vermogen | 800 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 56 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 357 x 362 x 1410 mm |
| Plankkleur | Bianco |
| Totaal displaygebied | 0.39 m² |
| Type kap | L-vorm |
| Klimaatklasse | 7 |
| Zwenkwielen | 4 wielen |
| Binnenverlichting | LED Verticaal |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 2600390 |
| Energieverbruik per jaar | 3432.46 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 9.404 kWh/24h |
| EEI | 63.2 % |
| Merk | Tefcold |
Gekoelde werktafel 2deurs GN1/1 L2-1330 TEK
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.317,60 excl. btw
SKU:
50291
| Bruto/netto gewicht | 1 / 121 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1330 x 700 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | mm |
| GTIN / EAN | 5708181716967 |
| Deur aantal & type | 2 dichte scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken |
| Temperatuurbereik | -2 tot +5 °C |
| Bruto/netto volume | 176 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Poten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 75 g |
| Energieklasse | A |
| Energieverbruik per jaar | 329 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.9 kWh/24h |
| Input vermogen | 177 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Interne maat (BxDxH) | mm |
| Merk | Tefcold |
Opslagkoeler UR400
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 695,20 excl. btw
SKU:
32310
| Bruto/netto gewicht | 85 / 80 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 600 x 585 x 1855 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 690 x 650 x 2050 mm |
| 40 ft containerlading | 54 st |
| GTIN / EAN | 5708181992095 |
| Maten onderste plank | 505 x 220 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 505 x 415 mm |
| Planken aantal & type | 4 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 374 / 350 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 75 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 107163 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 478 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.31 kWh/24h |
| EEI | 45.8 % |
| Input vermogen | 185 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 40 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 506 x 485 x 1620 mm |
| Merk | Tefcold |
Vrieskast consumptie-ijs FOCUS 106
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 911,20 excl. btw
SKU:
71147
| Bruto/netto gewicht | 58 / 54 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit / Grijs |
| Binnenafwerking | Gehamerd aluminium |
| Externe maat (BxDxH) | 1050 x 650 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1100 x 760 x 880 mm |
| 40 ft containerlading | 64 st |
| GTIN / EAN | 5708181759230 |
| Temperatuurbereik | -23 tot -16 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 270 / 193 l |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Nee |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 75 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1564057 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 618 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.69 kWh/24h |
| EEI | 43.3 % |
| Input vermogen | 199 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Interne maat (BxDxH) | 900 x 500 x 699 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van glas |
| Mand aantal & type | 4 Draadmanden, wit |
| Zwenkwielen | Zwenkwielen |
| Merk | Tefcold |