Toont alle 4 resultaten
80 g
“Geventileerde gebaksvitrine met glasdeur VENERE PS” is toegevoegd aan je winkelwagen. Winkelwagen bekijken
1 deurs koelkast GN2/1 – GETROPICALISEERD ECPG 801 TN
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.776,00 excl. btw
SKU:
52075
| Bruto/netto gewicht | 160 / 120 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS430 |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 701.5 x 815 x 2150 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 800 x 850 x 2300 mm |
| 40 ft containerlading | 18 st |
| GTIN / EAN | 5708181736156 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Max belasting op planken | 25 kg/m² |
| Plankmaten | 650 x 530 |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 650 / 490 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Input vermogen | 150 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 65 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 534 x 700 x 1550 mm |
| Plankkleur | Grigio |
| Klimaatklasse | 5 |
| Zwenkwielen | Optie |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Fabrieksoptie |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 2101816 |
| Energieverbruik per jaar | 511 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.4 kWh/24h |
| EEI | 34.9 % |
| Merk | Tefcold |
Geventileerde gebaksvitrine met glasdeur VENERE PS
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.536,00 excl. btw
SKU:
20391
| Bruto/netto gewicht | 181 / 156 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 668 x 773 x 2000 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 745 x 775 x 2100 mm |
| 40 ft containerlading | 51 st |
| GTIN / EAN | 5708181618209 |
| Deur aantal & type | |
| Planken aantal & type | 5 |
| Totaal displaygebied | 1.7 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | l |
| Binnenverlichting | LED |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1281 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.51 kWh/24h |
| Input vermogen | 370 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 70 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 548 x 511 x 1516 mm |
| Merk | Tefcold |
Hoogwaardige barkoeler SCL-22MU+
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.307,20 excl. btw
SKU:
68920
| Bruto/netto gewicht | 108 / 96.5 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7021 |
| Binnenafwerking | Zilver |
| Externe maat (BxDxH) | 1245 x 560 x 820 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1300 x 610 x 970 mm |
| 40 ft containerlading | 70 st |
| GTIN / EAN | 5708181754914 |
| Flessen 330 ml | 239 st |
| Petflessen 500 ml | 266 st |
| Blikken 330 ml | 416 st |
| Blikken 500 ml | 335 st |
| Maten onderste plank | 870 x 460 |
| Deur aantal & type | 2 dichte scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 180 kg/m² |
| Plankkleur | Zilver |
| Plankmaten | 370 x 428 mm |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 299 / 275 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Fabrieksoptie |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| Energieverbruik per jaar | 366 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1 kWh/24h |
| Input vermogen | 230 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 41 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 870 x 470 x 735 mm |
| Merk | Tefcold |
Koelvitrine PDA3-CTF90B-1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.928,80 excl. btw
SKU:
69376
| Bruto/netto gewicht | 240 / 180 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart / glas |
| Binnenafwerking | Roestvrijstaal / glas |
| Externe maat (BxDxH) | 900 x 750 x 1360 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 980 x 820 x 1475 mm |
| 40 ft containerlading | 28 st |
| GTIN / EAN | 5708181756253 |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Planken aantal & type | 3 glazen planken + basis |
| Plankmaten | 816 x 400 mm |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Bruto/netto volume | 390 / 248 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Input vermogen | 470 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 65 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 840 x 600 x 808 mm |
| Totaal displaygebied | 1.52 m² |
| Klimaatklasse | 3 |
| Zwenkwielen | 4 wielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 2415552 |
| Energieverbruik per jaar | 1938 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.31 kWh/24h |
| EEI | 18.3 % |
| Merk | Tefcold |