Toont alle 3 resultaten
99 g
Scotsman Ijsblokjesmachine ECM 47 AS OX
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.672,00 excl. btw
SKU:
35708
| Bruto/netto gewicht | 44 / 37 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart / roestvrij |
| Externe maat (BxDxH) | 386 x 600 x 645 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 460 x 670 x 760 mm |
| 40 ft containerlading | 255 st |
| GTIN / EAN | 5708181998608 |
| Voetjes / poten | Instelbare Poten |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 99 g |
| Input vermogen | 320 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Capaciteit ijsproductie | 25 kg/24h |
| Capaciteit ijscontainer | 9 kg |
| Afmeting ijsblokjes | M (30 x 34) mm |
| Waterverbruik | 96 l/24h |
| Merk | Tefcold |
Scotsman Ijsblokjesmachine ECM 57 AS OX
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.056,00 excl. btw
SKU:
37980
| Bruto/netto gewicht | 45 / 38 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart / roestvrij |
| Externe maat (BxDxH) | 386 x 600 x 695 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 460 x 670 x 810 mm |
| 40 ft containerlading | 210 st |
| GTIN / EAN | 5708181735203 |
| Voetjes / poten | Instelbare Poten |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 99 g |
| Input vermogen | 370 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Capaciteit ijsproductie | 33 kg/24h |
| Capaciteit ijscontainer | 12 kg |
| Afmeting ijsblokjes | M (30 x 34) mm |
| Waterverbruik | 96 l/24h |
| Merk | Tefcold |
Scotsman Ijsblokjesmachine ECM 87 AS OX
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.228,00 excl. btw
SKU:
38019
| Bruto/netto gewicht | 53 / 46 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart / roestvrij |
| Externe maat (BxDxH) | 531 x 600 x 825 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 600 x 670 x 890 mm |
| 40 ft containerlading | 120 st |
| GTIN / EAN | 5708181706401 |
| Voetjes / poten | Instelbare Poten |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 99 g |
| Input vermogen | 570 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Capaciteit ijsproductie | 44 kg/24h |
| Capaciteit ijscontainer | 19 kg |
| Afmeting ijsblokjes | M (30 x 34) mm |
| Waterverbruik | 81.6 l/24h |
| Merk | Tefcold |