Toont alle 8 resultaten
165 kg/m²
Hoogwaardige barkoeler SGD-120LE
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.470,40 excl. btw
SKU:
69060
| Bruto/netto gewicht | 60 / 55 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7021 |
| Binnenafwerking | Zilver |
| Externe maat (BxDxH) | 555 x 615 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 980 x 640 x 580 mm |
| 40 ft containerlading | 152 st |
| GTIN / EAN | 5708181755317 |
| Flessen 330 ml | 105 st |
| Petflessen 500 ml | 106 st |
| Blikken 330 ml | 171 st |
| Blikken 500 ml | 105 st |
| Maten onderste plank | 488 x 275 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 165 kg/m² |
| Plankkleur | Zilver |
| Plankmaten | 470 x 355 mm |
| Planken aantal & type | 2 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 135 / 124 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 60 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 2530861 |
| Energieverbruik per jaar | 370 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.01 kWh/24h |
| EEI | 33 % |
| Input vermogen | 327 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 47 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 488 x 425 x 682 mm |
| Merk | Tefcold |
Hoogwaardige barkoeler SGD-120LGE
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.470,40 excl. btw
SKU:
69061
| Bruto/netto gewicht | 63 / 58 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7021 |
| Binnenafwerking | Zilver |
| Externe maat (BxDxH) | 555 x 640 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 980 x 640 x 580 mm |
| 40 ft containerlading | 152 st |
| GTIN / EAN | 5708181755324 |
| Flessen 330 ml | 105 st |
| Petflessen 500 ml | 106 st |
| Blikken 330 ml | 171 st |
| Blikken 500 ml | 105 st |
| Maten onderste plank | 488 x 275 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 165 kg/m² |
| Plankkleur | Zilver |
| Plankmaten | 470 x 355 mm |
| Planken aantal & type | 2 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 135 / 124 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 60 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2530886 |
| Energieverbruik per jaar | 443 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.21 kWh/24h |
| EEI | 40 % |
| Input vermogen | 327 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 47 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 488 x 425 x 682 mm |
| Merk | Tefcold |
Hoogwaardige barkoeler SGD-120RE
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.470,40 excl. btw
SKU:
69058
| Bruto/netto gewicht | 60 / 55 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7021 |
| Binnenafwerking | Zilver |
| Externe maat (BxDxH) | 555 x 615 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 980 x 640 x 580 mm |
| 40 ft containerlading | 152 st |
| GTIN / EAN | 5708181755294 |
| Flessen 330 ml | 105 st |
| Petflessen 500 ml | 106 st |
| Blikken 330 ml | 171 st |
| Blikken 500 ml | 105 st |
| Maten onderste plank | 488 x 275 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 165 kg/m² |
| Plankkleur | Zilver |
| Plankmaten | 470 x 355 mm |
| Planken aantal & type | 2 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 135 / 124 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 60 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 2530861 |
| Energieverbruik per jaar | 370 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.01 kWh/24h |
| EEI | 33 % |
| Input vermogen | 327 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 47 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 488 x 425 x 682 mm |
| Merk | Tefcold |
Hoogwaardige barkoeler SGD-120RGE
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.470,40 excl. btw
SKU:
69059
| Bruto/netto gewicht | 63 / 58 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7021 |
| Binnenafwerking | Zilver |
| Externe maat (BxDxH) | 555 x 640 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 980 x 640 x 580 mm |
| 40 ft containerlading | 152 st |
| GTIN / EAN | 5708181755300 |
| Flessen 330 ml | 105 st |
| Petflessen 500 ml | 106 st |
| Blikken 330 ml | 171 st |
| Blikken 500 ml | 105 st |
| Maten onderste plank | 488 x 275 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 165 kg/m² |
| Plankkleur | Zilver |
| Plankmaten | 470 x 355 mm |
| Planken aantal & type | 2 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 135 / 124 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 60 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2530886 |
| Energieverbruik per jaar | 443 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.21 kWh/24h |
| EEI | 40 % |
| Input vermogen | 327 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 47 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 488 x 425 x 682 mm |
| Merk | Tefcold |
Hoogwaardige barkoeler SGD-240E
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.932,80 excl. btw
SKU:
69062
| Bruto/netto gewicht | 111 / 98 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7021 |
| Binnenafwerking | Zilver |
| Externe maat (BxDxH) | 1110 x 600 x 840 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1145 x 640 x 965 mm |
| 40 ft containerlading | 76 st |
| GTIN / EAN | 5708181755331 |
| Flessen 330 ml | 231 st |
| Petflessen 500 ml | 241 st |
| Blikken 330 ml | 386 st |
| Blikken 500 ml | 268 st |
| Maten onderste plank | 1042 x 220 |
| Deur aantal & type | 2 dichte scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 165 kg/m² |
| Plankkleur | Zilver |
| Plankmaten | 510 x 355 mm |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 282 / 260 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 85 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 1074643 |
| Energieverbruik per jaar | 889 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.44 kWh/24h |
| Input vermogen | 280 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 47 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1040 x 425 x 682 mm |
| Merk | Tefcold |
Hoogwaardige barkoeler SGD-240GE
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.932,80 excl. btw
SKU:
69063
| Bruto/netto gewicht | 118 / 105 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7021 |
| Binnenafwerking | Zilver |
| Externe maat (BxDxH) | 1110 x 620 x 840 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1145 x 640 x 965 mm |
| 40 ft containerlading | 76 st |
| GTIN / EAN | 5708181755348 |
| Flessen 330 ml | 231 st |
| Petflessen 500 ml | 241 st |
| Blikken 330 ml | 386 st |
| Blikken 500 ml | 238 st |
| Maten onderste plank | 1042 x 220 |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 165 kg/m² |
| Plankkleur | Zilver |
| Plankmaten | 510 x 355 mm |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 282 / 260 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 85 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | F |
| Energieverbruik per jaar | 2577 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 7.06 kWh/24h |
| EEI | 67.1 % |
| Input vermogen | 280 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 47 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1040 x 425 x 682 mm |
| Merk | Tefcold |
Hoogwaardige barkoeler SGD-360E
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.598,40 excl. btw
SKU:
69064
| Bruto/netto gewicht | 151 / 135 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7021 |
| Binnenafwerking | Zilver |
| Externe maat (BxDxH) | 1670 x 600 x 840 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1705 x 640 x 975 mm |
| 40 ft containerlading | 50 st |
| GTIN / EAN | 5708181755355 |
| Flessen 330 ml | 365 st |
| Petflessen 500 ml | 381 st |
| Blikken 330 ml | 603 st |
| Blikken 500 ml | 372 st |
| Maten onderste plank | 1605 x 220 |
| Deur aantal & type | 3 dichte scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 165 kg/m² |
| Plankkleur | Zilver |
| Plankmaten | 510 x 355 mm & 546 x 355 mm |
| Planken aantal & type | 6 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 434 / 401 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 85 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1074751 |
| Energieverbruik per jaar | 855 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.34 kWh/24h |
| EEI | 49.4 % |
| Input vermogen | 280 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 47 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1605 x 425 x 682 mm |
| Merk | Tefcold |
Hoogwaardige barkoeler SGD-360GE
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.598,40 excl. btw
SKU:
69065
| Bruto/netto gewicht | 160 / 144 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7021 |
| Binnenafwerking | Zilver |
| Externe maat (BxDxH) | 1670 x 620 x 840 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1705 x 640 x 975 mm |
| 40 ft containerlading | 50 st |
| GTIN / EAN | 5708181755362 |
| Flessen 330 ml | 365 st |
| Petflessen 500 ml | 381 st |
| Blikken 330 ml | 603 st |
| Blikken 500 ml | 372 st |
| Maten onderste plank | 1605 x 220 |
| Deur aantal & type | 3 glazen scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 165 kg/m² |
| Plankkleur | Zilver |
| Plankmaten | 510 x 355 mm & 546 x 355 mm |
| Planken aantal & type | 6 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 434 / 401 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 85 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 1074839 |
| Energieverbruik per jaar | 1104 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.01 kWh/24h |
| EEI | 63.4 % |
| Input vermogen | 280 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 47 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1605 x 425 x 682 mm |
| Merk | Tefcold |