Toont alle 4 resultaten
468 st
Displaykoeler FS890H
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.574,40 excl. btw
SKU:
15953
| Bruto/netto gewicht | 166 / 153 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9016 |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 890 x 740 x 1990 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 950 x 840 x 2160 mm |
| 40 ft containerlading | 28 st |
| GTIN / EAN | 5708181008239 |
| Flessen 330 ml | 528 st |
| Petflessen 500 ml | 468 st |
| Blikken 330 ml | 948 st |
| Blikken 500 ml | 480 st |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 794 x 540 mm |
| Planken aantal & type | 5 draadplanken wit |
| Type kap | – |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 707 / 535 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 4 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 115 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | F |
| EPREL No | 574663 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2227 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.101 kWh/24h |
| EEI | 78.5 % |
| Input vermogen | 410 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 810 x 561 x 1556 mm |
| Merk | Tefcold |
Displaykoeling FSC891H
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.713,60 excl. btw
SKU:
48872
| Bruto/netto gewicht | 166 / 153 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9016 |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 890 x 740 x 1990 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 950 x 840 x 2160 mm |
| 40 ft containerlading | 28 st |
| GTIN / EAN | 5708181731243 |
| Flessen 330 ml | 528 st |
| Petflessen 500 ml | 468 st |
| Blikken 330 ml | 948 st |
| Blikken 500 ml | 480 st |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende glazen scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 794 x 540 mm |
| Planken aantal & type | 5 draadplanken wit |
| Type kap | D-vorm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 707 / 535 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 4 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 115 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1673425 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 960 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.63 kWh/24h |
| EEI | 34.7 % |
| Input vermogen | 410 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 810 x 561 x 1556 mm |
| Merk | Tefcold |
Zwarte displaykoeler FS890H BLACK
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.648,80 excl. btw
SKU:
34753
| Bruto/netto gewicht | 166 / 153 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Externe maat (BxDxH) | 890 x 740 x 1990 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 950 x 840 x 2160 mm |
| 40 ft containerlading | 28 st |
| GTIN / EAN | 5708181995737 |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 5 draadplanken zwart |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankmaten | 794 x 540 mm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Bruto/netto volume | 707 / 535 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 115 g |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Input vermogen | 410 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 810 x 561 x 1556 mm |
| Flessen 330 ml | 528 st |
| Petflessen 500 ml | 468 st |
| Blikken 330 ml | 948 st |
| Blikken 500 ml | 480 st |
| Plankkleur | Nero |
| Type kap | – |
| Klimaatklasse | 4 |
| Zwenkwielen | 4 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | F |
| EPREL No | 574663 |
| Energieverbruik per jaar | 2227 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.101 kWh/24h |
| EEI | 78.5 % |
| Merk | Tefcold |
Zwarte displaykoeler FSC891H Black
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.812,80 excl. btw
SKU:
49271
| Bruto/netto gewicht | 166 / 153 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Externe maat (BxDxH) | 890 x 740 x 1990 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 950 x 840 x 2160 mm |
| 40 ft containerlading | 28 st |
| GTIN / EAN | 5708181731762 |
| Flessen 330 ml | 528 st |
| Petflessen 500 ml | 468 st |
| Blikken 330 ml | 948 st |
| Blikken 500 ml | 480 st |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende glazen scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Nero |
| Plankmaten | 794 x 540 mm |
| Planken aantal & type | 5 draadplanken zwart |
| Type kap | D-vorm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 707 / 535 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 4 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 115 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1673425 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 960 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.63 kWh/24h |
| EEI | 34.7 % |
| Input vermogen | 410 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 810 x 561 x 1556 mm |
| Merk | Tefcold |