Toont alle 4 resultaten
10 instelbaar
Displaykoeler Atom Maxi C2DB
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.930,40 excl. btw
SKU:
47535
| Bruto/netto gewicht | 197 / 179 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Wit RAL9003 |
| Externe maat (BxDxH) | 1253 x 710 x 2003 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1278 x 760 x 2090 mm |
| 40 ft containerlading | 27 st |
| GTIN / EAN | 5708181727024 |
| Flessen 330 ml | 630 st |
| Petflessen 500 ml | 560 st |
| Blikken 330 ml | 1120 st |
| Blikken 500 ml | 672 st |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 135 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 566 x 480 mm |
| Planken aantal & type | 10 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 1.58 m² |
| Temperatuurbereik | +1 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 1081 / 809 l |
| Zwenkwielen | 4 zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch / Automatische ontdooicyclus |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1556583 |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1522 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.17 kWh/24h |
| EEI | 19.7 % |
| Input vermogen | 460 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 62 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1163 x 595 x 1568 mm |
| Merk | Tefcold |
Displaykoeler Atom Maxi C2DBB
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.940,80 excl. btw
SKU:
52328
| Bruto/netto gewicht | 197 / 179 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 1253 x 710 x 2003 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1278 x 760 x 2090 mm |
| 40 ft containerlading | 27 st |
| GTIN / EAN | 5708181736415 |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 10 instelbaar |
| Max belasting op planken | 135 kg/m² |
| Plankmaten | 566 x 480 mm |
| Temperatuurbereik | +1 tot +10 °C |
| Bruto/netto volume | 1081 / 809 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch / Automatische ontdooicyclus |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Input vermogen | 460 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 62 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1163 x 595 x 1568 mm |
| Flessen 330 ml | 630 st |
| Petflessen 500 ml | 560 st |
| Blikken 330 ml | 1120 st |
| Blikken 500 ml | 672 st |
| Plankkleur | Nero |
| Totaal displaygebied | 1.58 m² |
| Klimaatklasse | 3 |
| Zwenkwielen | 4 zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1556583 |
| Energieverbruik per jaar | 1522 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.17 kWh/24h |
| EEI | 19.7 % |
| Merk | Tefcold |
Displayvrieskast Atom Maxi F2DB
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.989,60 excl. btw
SKU:
47531
| Bruto/netto gewicht | 270 / 240 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Wit RAL9003 |
| Externe maat (BxDxH) | 1253 x 760 x 2003 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1278 x 780 x 2090 mm |
| 40 ft containerlading | 27 st |
| GTIN / EAN | 5708181727000 |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 10 instelbaar |
| Max belasting op planken | 140 kg/m² |
| Plankmaten | 551 x 470 mm |
| Temperatuurbereik | -18 tot -22 °C |
| Bruto/netto volume | 1006 / 702 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 80 g |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Input vermogen | 1205 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 65 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1133 x 580 x 1538 mm |
| Plankkleur | Bianco |
| Totaal displaygebied | 1.39 m² |
| Klimaatklasse | 3 |
| Zwenkwielen | 4 zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1556603 |
| Energieverbruik per jaar | 6377 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 17.47 kWh/24h |
| EEI | 46.3 % |
| Merk | Tefcold |
Displayvrieskast Atom Maxi F2DBB
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.933,60 excl. btw
SKU:
53981
| Bruto/netto gewicht | 270 / 240 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 1253 x 760 x 2003 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1278 x 780 x 2090 mm |
| 40 ft containerlading | 27 st |
| GTIN / EAN | 5708181738624 |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 10 instelbaar |
| Max belasting op planken | 140 kg/m² |
| Plankmaten | 551 x 470 mm |
| Temperatuurbereik | -18 tot -22 °C |
| Bruto/netto volume | 1006 / 702 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 80 g |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Input vermogen | 1205 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 65 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1133 x 580 x 1538 mm |
| Plankkleur | Nero |
| Totaal displaygebied | 1.39 m² |
| Klimaatklasse | 3 |
| Zwenkwielen | 4 zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1556603 |
| Energieverbruik per jaar | 6377 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 17.47 kWh/24h |
| EEI | 46.3 % |
| Merk | Tefcold |