Toont alle 5 resultaten
15 instelbaar
Displaykoeler Atom Maxi C3DB
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.714,40 excl. btw
SKU:
47537
| Bruto/netto gewicht | 235 / 207.5 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Wit RAL9003 |
| Externe maat (BxDxH) | 1880 x 710 x 2003 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1905 x 760 x 2090 mm |
| 40 ft containerlading | 18 st |
| GTIN / EAN | 5708181727031 |
| Flessen 330 ml | 980 st |
| Petflessen 500 ml | 875 st |
| Blikken 330 ml | 1750 st |
| Blikken 500 ml | 1050 st |
| Deur aantal & type | 3 glazen scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 135 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 566 x 480 mm ; 624 x 480 mm |
| Planken aantal & type | 15 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 2.38 m² |
| Temperatuurbereik | +1 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 1664 / 1264 l |
| Zwenkwielen | 6 zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch / Automatische ontdooicyclus |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 130 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1556596 |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1975 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.41 kWh/24h |
| EEI | 19.5 % |
| Input vermogen | 700 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 65 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1790 x 595 x 1568 mm |
| Merk | Tefcold |
Displaykoeler Atom Maxi C3DBB
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.751,20 excl. btw
SKU:
52331
| Bruto/netto gewicht | 235 / 207.5 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 1880 x 710 x 2003 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1905 x 760 x 2090 mm |
| 40 ft containerlading | 18 st |
| GTIN / EAN | 5708181736422 |
| Deur aantal & type | 3 glazen scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 15 instelbaar |
| Max belasting op planken | 135 kg/m² |
| Plankmaten | 566 x 480 mm ; 624 x 480 mm |
| Temperatuurbereik | +1 tot +10 °C |
| Bruto/netto volume | 1664 / 1264 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch / Automatische ontdooicyclus |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 130 g |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Input vermogen | 700 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 65 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1790 x 595 x 1568 mm |
| Flessen 330 ml | 980 st |
| Petflessen 500 ml | 875 st |
| Blikken 330 ml | 1750 st |
| Blikken 500 ml | 1050 st |
| Plankkleur | Nero |
| Totaal displaygebied | 2.38 m² |
| Klimaatklasse | 3 |
| Zwenkwielen | 6 zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1556596 |
| Energieverbruik per jaar | 1975 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.41 kWh/24h |
| EEI | 19.5 % |
| Merk | Tefcold |
Displayvrieskast Atom Maxi F3DB
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.848,80 excl. btw
SKU:
47533
| Bruto/netto gewicht | 355 / 305 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Wit RAL9003 |
| Externe maat (BxDxH) | 1880 x 760 x 2003 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1905 x 780 x 2090 mm |
| 40 ft containerlading | 18 st |
| GTIN / EAN | 5708181727017 |
| Deur aantal & type | 3 glazen scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 15 instelbaar |
| Max belasting op planken | 140 kg/m² |
| Plankmaten | 551 x 470 mm ; 624 x 470 mm |
| Temperatuurbereik | -18 tot -22 °C |
| Bruto/netto volume | 1563 / 1090 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 95 g |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Input vermogen | 1280 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 70 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1760 x 580 x 1538 mm |
| Plankkleur | Bianco |
| Totaal displaygebied | 2.09 m² |
| Klimaatklasse | 3 |
| Zwenkwielen | 6 zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1556645 |
| Energieverbruik per jaar | 8702 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 23.84 kWh/24h |
| EEI | 45.3 % |
| Merk | Tefcold |
Displayvrieskast Atom Maxi F3DBB
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.776,80 excl. btw
SKU:
53982
| Bruto/netto gewicht | 355 / 305 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 1880 x 760 x 2003 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1905 x 780 x 2090 mm |
| 40 ft containerlading | 18 st |
| GTIN / EAN | 5708181738631 |
| Deur aantal & type | 3 glazen scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 15 instelbaar |
| Max belasting op planken | 140 kg/m² |
| Plankmaten | 551 x 470 mm ; 624 x 470 mm |
| Temperatuurbereik | -18 tot -22 °C |
| Bruto/netto volume | 1563 / 1090 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 95 g |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Input vermogen | 1280 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 70 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1760 x 580 x 1538 mm |
| Plankkleur | Nero |
| Totaal displaygebied | 2.09 m² |
| Klimaatklasse | 3 |
| Zwenkwielen | 6 zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1556645 |
| Energieverbruik per jaar | 8702 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 23.84 kWh/24h |
| EEI | 45.3 % |
| Merk | Tefcold |
Displayvrieskast UFSC1600GCP
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.521,60 excl. btw
SKU:
16380
| Deur aantal & type | 3 zelfsluitende glazen scharnierdeuren |
|---|---|
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 465/535 x 470 mm |
| Planken aantal & type | 15 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 1.53 m² |
| Type kap | D-vorm |
| Temperatuurbereik | -23 tot -18 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 1252 / 891 l |
| Voetjes / poten | 6 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 6 wielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Nee |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 260 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1029958 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 6052 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 16.58 kWh/24h |
| EEI | 40.7 % |
| Input vermogen | 1555 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 53 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1480 x 568 x 1518 mm |
| Bruto/netto gewicht | 219 / 214 kg |
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1600 x 762 x 2073 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1675 x 805 x 2124 mm |
| 40 ft containerlading | 14 st |
| GTIN / EAN | 5708181002879 |
| Merk | Tefcold |