Toont alle 4 resultaten
2 draadplanken chroom
Backbar koeler BA11H
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 510,40 excl. btw
SKU:
45468
| Bruto/netto gewicht | 53 / 47 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Stucco aluminium |
| Externe maat (BxDxH) | 600 x 520 x 900 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 685 x 575 x 970 mm |
| 40 ft containerlading | 136 st |
| GTIN / EAN | 5708181721947 |
| Flessen 330 ml | 96 st |
| Petflessen 500 ml | 96 st |
| Blikken 330 ml | 161 st |
| Blikken 500 ml | 112 st |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Plankkleur | Cromato |
| Plankmaten | 495×350 mm |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken chroom |
| Totaal displaygebied | 0.37 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 128 / 118 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 55 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | A |
| EPREL No | 1431506 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 350 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.96 kWh/24h |
| EEI | 9 % |
| Input vermogen | 95 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 44 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 510 x 418 x 734 mm |
| Merk | Tefcold |
Backbar koeler BA16H
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 510,40 excl. btw
SKU:
45469
| Bruto/netto gewicht | 52 / 46 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Stucco aluminium |
| Externe maat (BxDxH) | 600 x 520 x 870 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 685 x 575 x 940 mm |
| 40 ft containerlading | 136 st |
| GTIN / EAN | 5708181721954 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken chroom |
| Plankmaten | 495×350 mm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Bruto/netto volume | 125 / 115 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 55 g |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Input vermogen | 95 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 44 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 510 x 418 x 720 mm |
| Flessen 330 ml | 84 st |
| Petflessen 500 ml | 84 st |
| Blikken 330 ml | 161 st |
| Blikken 500 ml | 112 st |
| Plankkleur | Cromato |
| Totaal displaygebied | 0.35 m² |
| Klimaatklasse | 4 |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | A |
| EPREL No | 1431507 |
| Energieverbruik per jaar | 350 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.96 kWh/24h |
| EEI | 9 % |
| Merk | Tefcold |
Backbar koeler BA6H
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 495,20 excl. btw
SKU:
45467
| Bruto/netto gewicht | 45 / 40 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Stucco aluminium |
| Externe maat (BxDxH) | 500 x 520 x 870 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 585 x 575 x 940 mm |
| 40 ft containerlading | 160 st |
| GTIN / EAN | 5708181721930 |
| Flessen 330 ml | 70 st |
| Petflessen 500 ml | 70 st |
| Blikken 330 ml | 113 st |
| Blikken 500 ml | 96 st |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Plankkleur | Cromato |
| Plankmaten | 395×350 mm |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken chroom |
| Totaal displaygebied | 0.29 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 105 / 92 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 45 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | A |
| EPREL No | 1431504 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 310 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.85 kWh/24h |
| EEI | 8 % |
| Input vermogen | 95 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 44 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 410 x 418 x 720 mm |
| Merk | Tefcold |
Koelvitrine – countertop LCT900C/BLACK
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 785,60 excl. btw
SKU:
16040
| Bruto/netto gewicht | 94 / 70 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal / glas |
| Binnenafwerking | Roestvrijstaal / glas |
| Externe maat (BxDxH) | 900 x 560 x 670 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 984 x 641 x 790 mm |
| 40 ft containerlading | 126 st |
| GTIN / EAN | 5708181221645 |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken chroom |
| Totaal displaygebied | 0.8 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 130 / 78 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 45 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 494706 |
| Energieverbruik per jaar | 1577 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.32 kWh/24h |
| EEI | 22 % |
| Input vermogen | 242 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 840 x 450 x 400 mm |
| Merk | Tefcold |