Toont alle 9 resultaten
2 instelbaar
Gekoelde werktafel 2deurs GN1/1 EURO GN2
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.472,00 excl. btw
SKU:
52063
| Bruto/netto gewicht | 136 / 110 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS430 |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1327 x 700 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1500 x 800 x 1000 mm |
| GTIN / EAN | 5708181736095 |
| Deur aantal & type | 2 dichte scharnierdeuren |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Max belasting op planken | 25 kg/m² |
| Plankkleur | Grigio |
| Plankmaten | 530 x 333 |
| Planken aantal & type | 2 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 200 / 180 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Zwenkwielen | Optie |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Fabrieksoptie |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | A |
| EPREL No | 1868885 |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 372 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.02 kWh/24h |
| EEI | 16.5 % |
| Input vermogen | 175 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 65 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 830 x 562 x 605 mm |
| Merk | Tefcold |
Hoogwaardige barkoeler SCL-2GMU+
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.928,00 excl. btw
SKU:
68918
| Bruto/netto gewicht | 83.5 / 75.5 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7021 |
| Binnenafwerking | Zilver |
| Externe maat (BxDxH) | 770 x 560 x 820 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 825 x 610 x 970 mm |
| 40 ft containerlading | 112 st |
| GTIN / EAN | 5708181754891 |
| Flessen 330 ml | 107 st |
| Petflessen 500 ml | 110 st |
| Blikken 330 ml | 180 st |
| Blikken 500 ml | 145 st |
| Maten onderste plank | 395 x 460 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 180 kg/m² |
| Plankkleur | Zilver |
| Plankmaten | 370 x 428 mm |
| Planken aantal & type | 2 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 138 / 124 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2537519 |
| Energieverbruik per jaar | 463 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.26 kWh/24h |
| Input vermogen | 200 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 41 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 395 x 470 x 735 mm |
| Merk | Tefcold |
Hoogwaardige barkoeler SCL-2MU+
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.844,00 excl. btw
SKU:
68919
| Bruto/netto gewicht | 80.5 / 72.5 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7021 |
| Binnenafwerking | Zilver |
| Externe maat (BxDxH) | 770 x 560 x 820 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 825 x 610 x 970 mm |
| 40 ft containerlading | 112 st |
| GTIN / EAN | 5708181754907 |
| Flessen 330 ml | 107 st |
| Petflessen 500 ml | 110 st |
| Blikken 330 ml | 180 st |
| Blikken 500 ml | 145 st |
| Maten onderste plank | 395 x 460 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 180 kg/m² |
| Plankkleur | Zilver |
| Plankmaten | 370 x 428 mm |
| Planken aantal & type | 2 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 138 / 124 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Fabrieksoptie |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 2537487 |
| Energieverbruik per jaar | 270 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.74 kWh/24h |
| Input vermogen | 200 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 41 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 395 x 470 x 735 mm |
| Merk | Tefcold |
Hoogwaardige barkoeler SGD-120LE
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.470,40 excl. btw
SKU:
69060
| Bruto/netto gewicht | 60 / 55 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7021 |
| Binnenafwerking | Zilver |
| Externe maat (BxDxH) | 555 x 615 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 980 x 640 x 580 mm |
| 40 ft containerlading | 152 st |
| GTIN / EAN | 5708181755317 |
| Flessen 330 ml | 105 st |
| Petflessen 500 ml | 106 st |
| Blikken 330 ml | 171 st |
| Blikken 500 ml | 105 st |
| Maten onderste plank | 488 x 275 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 165 kg/m² |
| Plankkleur | Zilver |
| Plankmaten | 470 x 355 mm |
| Planken aantal & type | 2 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 135 / 124 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 60 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 2530861 |
| Energieverbruik per jaar | 370 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.01 kWh/24h |
| EEI | 33 % |
| Input vermogen | 327 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 47 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 488 x 425 x 682 mm |
| Merk | Tefcold |
Hoogwaardige barkoeler SGD-120LGE
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.470,40 excl. btw
SKU:
69061
| Bruto/netto gewicht | 63 / 58 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7021 |
| Binnenafwerking | Zilver |
| Externe maat (BxDxH) | 555 x 640 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 980 x 640 x 580 mm |
| 40 ft containerlading | 152 st |
| GTIN / EAN | 5708181755324 |
| Flessen 330 ml | 105 st |
| Petflessen 500 ml | 106 st |
| Blikken 330 ml | 171 st |
| Blikken 500 ml | 105 st |
| Maten onderste plank | 488 x 275 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 165 kg/m² |
| Plankkleur | Zilver |
| Plankmaten | 470 x 355 mm |
| Planken aantal & type | 2 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 135 / 124 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 60 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2530886 |
| Energieverbruik per jaar | 443 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.21 kWh/24h |
| EEI | 40 % |
| Input vermogen | 327 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 47 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 488 x 425 x 682 mm |
| Merk | Tefcold |
Hoogwaardige barkoeler SGD-120RE
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.470,40 excl. btw
SKU:
69058
| Bruto/netto gewicht | 60 / 55 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7021 |
| Binnenafwerking | Zilver |
| Externe maat (BxDxH) | 555 x 615 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 980 x 640 x 580 mm |
| 40 ft containerlading | 152 st |
| GTIN / EAN | 5708181755294 |
| Flessen 330 ml | 105 st |
| Petflessen 500 ml | 106 st |
| Blikken 330 ml | 171 st |
| Blikken 500 ml | 105 st |
| Maten onderste plank | 488 x 275 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 165 kg/m² |
| Plankkleur | Zilver |
| Plankmaten | 470 x 355 mm |
| Planken aantal & type | 2 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 135 / 124 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 60 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 2530861 |
| Energieverbruik per jaar | 370 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.01 kWh/24h |
| EEI | 33 % |
| Input vermogen | 327 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 47 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 488 x 425 x 682 mm |
| Merk | Tefcold |
Hoogwaardige barkoeler SGD-120RGE
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.470,40 excl. btw
SKU:
69059
| Bruto/netto gewicht | 63 / 58 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7021 |
| Binnenafwerking | Zilver |
| Externe maat (BxDxH) | 555 x 640 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 980 x 640 x 580 mm |
| 40 ft containerlading | 152 st |
| GTIN / EAN | 5708181755300 |
| Flessen 330 ml | 105 st |
| Petflessen 500 ml | 106 st |
| Blikken 330 ml | 171 st |
| Blikken 500 ml | 105 st |
| Maten onderste plank | 488 x 275 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 165 kg/m² |
| Plankkleur | Zilver |
| Plankmaten | 470 x 355 mm |
| Planken aantal & type | 2 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 135 / 124 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 60 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2530886 |
| Energieverbruik per jaar | 443 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.21 kWh/24h |
| EEI | 40 % |
| Input vermogen | 327 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 47 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 488 x 425 x 682 mm |
| Merk | Tefcold |
Hoogwaardige neutrale barkoeler SCL-X2
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.112,00 excl. btw
SKU:
69076
| Bruto/netto gewicht | 45 / 38 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7021 |
| Binnenafwerking | Zilver |
| Externe maat (BxDxH) | 475 x 550 x 820 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 985 x 1010 x 1200 mm |
| 40 ft containerlading | 184 st |
| GTIN / EAN | 5708181755478 |
| Flessen 330 ml | 107 st |
| Petflessen 500 ml | 110 st |
| Blikken 330 ml | 180 st |
| Blikken 500 ml | 145 st |
| Maten onderste plank | 395 x 460 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 180 kg/m² |
| Plankkleur | Zilver |
| Plankmaten | 370 x 428 mm |
| Planken aantal & type | 2 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 131 / 117 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Fabrieksoptie |
| Input vermogen | 0 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 0 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 395 x 475 x 735 mm |
| Merk | Tefcold |
Vrrieswerkbank 2deurs GN1/1 EURO GN2 BT
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.940,00 excl. btw
SKU:
52069
| Bruto/netto gewicht | 136 / 110 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS430 |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1327 x 700 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1500 x 800 x 1000 mm |
| GTIN / EAN | 5708181736125 |
| Deur aantal & type | 2 dichte scharnierdeuren |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Max belasting op planken | 25 kg/m² |
| Plankkleur | Grigio |
| Plankmaten | 530 x 333 |
| Planken aantal & type | 2 instelbaar |
| Temperatuurbereik | -22 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 200 / 180 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Zwenkwielen | Optie |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Fabrieksoptie |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 90 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1908668 |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1952 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.35 kWh/24h |
| EEI | 57 % |
| Input vermogen | 230 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 65 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 830 x 562 x 605 mm |
| Merk | Tefcold |