Toont alle 4 resultaten
395x328 mm
Backbar koeler BA21H
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 752,00 excl. btw
SKU:
45470
| Bruto/netto gewicht | 70 / 64 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Stucco aluminium |
| Externe maat (BxDxH) | 900 x 520 x 900 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 985 x 575 x 970 mm |
| 40 ft containerlading | 96 st |
| GTIN / EAN | 5708181721961 |
| Flessen 330 ml | 143 st |
| Petflessen 500 ml | 143 st |
| Blikken 330 ml | 276 st |
| Blikken 500 ml | 168 st |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Plankkleur | Cromato |
| Plankmaten | 395×328 mm |
| Planken aantal & type | 4 draadplanken chroom |
| Totaal displaygebied | 0.52 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 196 / 188 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 70 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | A |
| EPREL No | 1431559 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 394 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.08 kWh/24h |
| EEI | 9 % |
| Input vermogen | 115 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 44 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 810 x 418 x 734 mm |
| Merk | Tefcold |
Backbar koeler BA21S
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 780,80 excl. btw
SKU:
45473
| Bruto/netto gewicht | 70 / 64 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Stucco aluminium |
| Externe maat (BxDxH) | 900 x 515 x 900 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 985 x 575 x 970 mm |
| 40 ft containerlading | 96 st |
| GTIN / EAN | 5708181721992 |
| Flessen 330 ml | 143 st |
| Petflessen 500 ml | 143 st |
| Blikken 330 ml | 276 st |
| Blikken 500 ml | 168 st |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Plankkleur | Cromato |
| Plankmaten | 395×328 mm |
| Planken aantal & type | 4 draadplanken chroom |
| Totaal displaygebied | 0.54 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 196 / 188 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 70 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | A |
| EPREL No | 1431560 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 416 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.14 kWh/24h |
| EEI | 9 % |
| Input vermogen | 115 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 44 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 810 x 418 x 734 mm |
| Merk | Tefcold |
Backbar koeler BA26H
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 752,00 excl. btw
SKU:
45471
| Bruto/netto gewicht | 69 / 63 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Stucco aluminium |
| Externe maat (BxDxH) | 900 x 520 x 870 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 985 x 575 x 940 mm |
| 40 ft containerlading | 96 st |
| GTIN / EAN | 5708181721978 |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 4 draadplanken chroom |
| Plankmaten | 395×328 mm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Bruto/netto volume | 190 / 182 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 70 g |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Input vermogen | 115 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 44 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 810 x 418 x 720 mm |
| Flessen 330 ml | 143 st |
| Petflessen 500 ml | 143 st |
| Blikken 330 ml | 276 st |
| Blikken 500 ml | 188 st |
| Plankkleur | Cromato |
| Totaal displaygebied | 0.5 m² |
| Klimaatklasse | 4 |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | A |
| EPREL No | 1431563 |
| Energieverbruik per jaar | 394 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.08 kWh/24h |
| EEI | 9 % |
| Merk | Tefcold |
Backbar koeler BA26S
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 780,80 excl. btw
SKU:
45474
| Bruto/netto gewicht | 69 / 63 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Stucco aluminium |
| Externe maat (BxDxH) | 900 x 515 x 870 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 985 x 575 x 940 mm |
| 40 ft containerlading | 96 st |
| GTIN / EAN | 5708181722005 |
| Flessen 330 ml | 143 st |
| Petflessen 500 ml | 143 st |
| Blikken 330 ml | 276 st |
| Blikken 500 ml | 188 st |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Plankkleur | Cromato |
| Plankmaten | 395×328 mm |
| Planken aantal & type | 4 draadplanken chroom |
| Totaal displaygebied | 0.52 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 190 / 182 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 70 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | A |
| EPREL No | 1431565 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 416 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.14 kWh/24h |
| EEI | 9 % |
| Input vermogen | 115 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 44 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 810 x 418 x 720 mm |
| Merk | Tefcold |