Toont alle 2 resultaten
938x400mm
Multideckkoeler, supermarkt Galaxy+ GP10FGD Black
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.263,20 excl. btw
SKU:
43813
| Bruto/netto gewicht | 277 / 264 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Externe maat (BxDxH) | 1018 x 750 x 2040 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1100 x 770 x 2320 mm |
| 40 ft containerlading | 30 st |
| GTIN / EAN | 5708181711221 |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 160 kg/m² |
| Plankkleur | Nero |
| Plankmaten | 938x400mm |
| Planken aantal & type | 5 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 1.44 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 1083 / 472 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1970579 |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1186 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.25 kWh/24h |
| EEI | 12.7 % |
| Input vermogen | 155 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 55 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 938 x 544 x 1562 mm |
| Merk | Tefcold |
Multideckkoeler, supermarkt Galaxy+ GP20FGD Black
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 6.852,00 excl. btw
SKU:
43816
| Bruto/netto gewicht | 470 / 439 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Externe maat (BxDxH) | 1955 x 750 x 2040 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2000 x 770 x 2320 mm |
| 40 ft containerlading | 12 st |
| GTIN / EAN | 5708181711238 |
| Deur aantal & type | 4 glazen scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 160 kg/m² |
| Plankkleur | Nero |
| Plankmaten | 938x400mm |
| Planken aantal & type | 5 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 2.87 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 2165 / 943 l |
| Voetjes / poten | 6 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1970645 |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1997 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.47 kWh/24h |
| EEI | 13.5 % |
| Input vermogen | 246 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 55 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1875 x 544 x 1562 mm |
| Merk | Tefcold |