Toont alle 8 resultaten
GN1/1
“Staande koeler GN1/1 GUC50” is toegevoegd aan je winkelwagen. Winkelwagen bekijken
Koelwerkbank GN1/1 CK7220
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.547,20 excl. btw
SKU:
51584
| Bruto/netto gewicht | 122 / 112 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1360 x 700 x 960 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1390 x 730 x 1010 mm |
| 40 ft containerlading | 48 st |
| GTIN / EAN | 5708181735104 |
| Deur aantal & type | 1 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN1/1 |
| Planken aantal & type | 1 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 282 / 272 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 87958 |
| Energieverbruik per jaar | 723 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.98 kWh/24h |
| EEI | 31.2 % |
| Input vermogen | 300 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 902 x 530 x 589 mm |
| Laden | 2 GN1/1 laden st |
| Merk | Tefcold |
Koelwerkbank GN1/1 CK7310/-SP
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.516,80 excl. btw
SKU:
17687
| Bruto/netto gewicht | 162 / 152 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1795 x 700 x 880 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1825 x 730 x 1010 mm |
| 40 ft containerlading | 38 st |
| GTIN / EAN | 5708181363338 |
| Deur aantal & type | 3 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN1/1 |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 417 / 402 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 98972 |
| Energieverbruik per jaar | 894 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.45 kWh/24h |
| EEI | 33.1 % |
| Input vermogen | 300 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1337 x 530 x 589 mm |
| Merk | Tefcold |
Koelwerkbank GN1/1 CK7340
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.084,00 excl. btw
SKU:
51586
| Bruto/netto gewicht | 162 / 152 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1795 x 700 x 960 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1825 x 730 x 1010 mm |
| 40 ft containerlading | 38 st |
| GTIN / EAN | 5708181735111 |
| Deur aantal & type | 1 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN1/1 |
| Planken aantal & type | 1 |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 417 / 402 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 98961 |
| Energieverbruik per jaar | 894 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.45 kWh/24h |
| EEI | 33.1 % |
| Input vermogen | 300 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1337 x 530 x 589 mm |
| Laden | 4 GN1/1 laden st |
| Merk | Tefcold |
Koelwerkbank GN1/1 GC72
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.033,60 excl. btw
SKU:
16438
| Bruto/netto gewicht | 104 / 94 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS201 |
| Binnenafwerking | SS201 |
| Externe maat (BxDxH) | 1360 x 700 x 960 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1405 x 750 x 1010 mm |
| 40 ft containerlading | 48 st |
| GTIN / EAN | 5708181362096 |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN1/1 |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 282 / 272 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 107230 |
| Energieverbruik per jaar | 723 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.98 kWh/24h |
| EEI | 31.2 % |
| Input vermogen | 300 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 902 x 530 x 589 mm |
| Merk | Tefcold |
Koelwerkbank GN1/1 GC73
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.200,80 excl. btw
SKU:
16440
| Bruto/netto gewicht | 151 / 134 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS201 |
| Binnenafwerking | SS201 |
| Externe maat (BxDxH) | 1795 x 700 x 960 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1830 x 750 x 1010 mm |
| 40 ft containerlading | 38 st |
| GTIN / EAN | 5708181362119 |
| Deur aantal & type | 3 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN1/1 |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 417 / 402 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 107257 |
| Energieverbruik per jaar | 894 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.45 kWh/24h |
| EEI | 33.1 % |
| Input vermogen | 300 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1337 x 530 x 589 mm |
| Merk | Tefcold |
Staande koeler GN1/1 GUC50
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.389,60 excl. btw
SKU:
68901
| Bruto/netto gewicht | 123 / 110 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS201 |
| Binnenafwerking | SS201 |
| Externe maat (BxDxH) | 484 x 745 x 2100 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 515 x 765 x 2140 mm |
| 40 ft containerlading | 67 st |
| GTIN / EAN | 5708181754860 |
| Deur aantal & type | 1 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Max belasting op planken | 13 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN1/1 |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 292 / 228 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 90 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 2368578 |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 329 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.9 kWh/24h |
| EEI | 33.4 % |
| Input vermogen | 250 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 368 x 580 x 1510 mm |
| Merk | Tefcold |
Toonbankkoeler GN1/1 CK7210G
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.258,40 excl. btw
SKU:
17721
| Bruto/netto gewicht | 122 / 112 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1360 x 700 x 880 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1405 x 750 x 900 mm |
| 40 ft containerlading | 48 st |
| GTIN / EAN | 5708181363215 |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende glazen scharnierdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN1/1 |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 282 / 272 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1928782 |
| Energieverbruik per jaar | 745 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.04 kWh/24h |
| EEI | 18.5 % |
| Input vermogen | 300 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 902 x 530 x 589 mm |
| Merk | Tefcold |
Undercounter GN1/1 UC5210
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.209,60 excl. btw
SKU:
16533
| Bruto/netto gewicht | 95 / 82 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1360 x 700 x 670 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1405 x 750 x 720 mm |
| 40 ft containerlading | 72 st |
| GTIN / EAN | 5708181361860 |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN1/1 |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 180 / 170 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 101878 |
| Energieverbruik per jaar | 610 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.67 kWh/24h |
| EEI | 29.5 % |
| Input vermogen | 300 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 902 x 530 x 389 mm |
| Laden | 0 st |
| Merk | Tefcold |