Toont het enige resultaat
-2 tot +5 °C
Gekoelde werktafel 2deurs GN1/1 L2-1330 TEK
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.317,60 excl. btw
SKU:
50291
| Bruto/netto gewicht | 1 / 121 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1330 x 700 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | mm |
| GTIN / EAN | 5708181716967 |
| Deur aantal & type | 2 dichte scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken |
| Temperatuurbereik | -2 tot +5 °C |
| Bruto/netto volume | 176 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Poten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 75 g |
| Energieklasse | A |
| Energieverbruik per jaar | 329 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.9 kWh/24h |
| Input vermogen | 177 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Interne maat (BxDxH) | mm |
| Merk | Tefcold |