Toont alle 4 resultaten
-45 tot -5 °C
Medische vriezer SE10-45
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 590,40 excl. btw
SKU:
16182
| Bruto/netto gewicht | 54 / 49 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Gepoedercoat staal |
| Externe maat (BxDxH) | 734 x 705 x 945 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 850 x 710 x 1000 mm |
| 40 ft containerlading | 112 st |
| GTIN / EAN | 5708181002626 |
| Deur aantal & type | |
| Temperatuurbereik | -45 tot -5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 155 / 152 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 40 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 1259 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.45 kWh/24h |
| Input vermogen | 250 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 570 x 440 x 705 mm |
| Dekselnummer en -type | 1 dicht scharnierdeksel |
| Mand aantal & type | 1 Draadmand, wit |
| Merk | Tefcold |
Medische vriezer SE20-45
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 713,60 excl. btw
SKU:
16184
| Bruto/netto gewicht | 62 / 57 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Gepoedercoat staal |
| Externe maat (BxDxH) | 984 x 705 x 945 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1050 x 710 x 990 mm |
| 40 ft containerlading | 68 st |
| GTIN / EAN | 5708181002633 |
| Deur aantal & type | |
| Temperatuurbereik | -45 tot -5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 235 / 230 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 55 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 1296 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.55 kWh/24h |
| Input vermogen | 300 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 820 x 440 x 705 mm |
| Dekselnummer en -type | 1 dicht scharnierdeksel |
| Mand aantal & type | 1 Draadmand, wit |
| Merk | Tefcold |
Medische vriezer SE30-45
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 787,20 excl. btw
SKU:
16186
| Bruto/netto gewicht | 76 / 71 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Gepoedercoat staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1284 x 705 x 945 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1350 x 710 x 990 mm |
| 40 ft containerlading | 50 st |
| GTIN / EAN | 5708181002640 |
| Deur aantal & type | |
| Temperatuurbereik | -45 tot -5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 330 / 323 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 61 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 1880 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.15 kWh/24h |
| Input vermogen | 500 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1120 x 440 x 705 mm |
| Dekselnummer en -type | 1 dicht scharnierdeksel |
| Mand aantal & type | 1 Draadmand, wit |
| Merk | Tefcold |
Medische vriezer SE40-45
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 824,80 excl. btw
SKU:
16188
| Bruto/netto gewicht | 83 / 78 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Gepoedercoat staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1504 x 705 x 945 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1580 x 710 x 1050 mm |
| 40 ft containerlading | 44 st |
| GTIN / EAN | 5708181002657 |
| Deur aantal & type | |
| Temperatuurbereik | -45 tot -5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 400 / 392 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 70 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 2015 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.52 kWh/24h |
| Input vermogen | 600 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1340 x 440 x 705 mm |
| Dekselnummer en -type | 1 dicht scharnierdeksel |
| Mand aantal & type | 1 Draadmand, wit |
| Merk | Tefcold |