Toont alle 4 resultaten
+5 tot +14 °C
Glazen deur minibar TM35GC
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 276,80 excl. btw
SKU:
46357
| Bruto/netto gewicht | 24 / 23 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 402 x 425 x 505 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 450 x 475 x 550 mm |
| 40 ft containerlading | 375 st |
| GTIN / EAN | 5708181726140 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 1 plastic plank |
| Temperatuurbereik | +5 tot +14 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 27 / 24 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 24 g |
| Thermometer | Nee |
| Energieklasse | G |
| EPREL No | 2261040 |
| Max Ambient | 30°C 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 113 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.31 kWh/24h |
| EEI | 147 % |
| Input vermogen | 65 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 38 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 310 x 207 x 397 mm |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Statisch |
| Merk | Tefcold |
Glazen deur minibar TM45GC
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 298,40 excl. btw
SKU:
46360
| Bruto/netto gewicht | 26 / 24 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 402 x 485 x 565 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 450 x 535 x 620 mm |
| 40 ft containerlading | 330 st |
| GTIN / EAN | 5708181726164 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 2 kunststof planken |
| Temperatuurbereik | +5 tot +14 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 38 / 34 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 26 g |
| Thermometer | Nee |
| Energieklasse | G |
| EPREL No | 2261122 |
| Max Ambient | 30°C 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 128 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.35 kWh/24h |
| EEI | 165 % |
| Input vermogen | 65 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 38 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 310 x 300 x 455 mm |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Statisch |
| Merk | Tefcold |
Minibar TM33G-1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 230,40 excl. btw
SKU:
53914
| Bruto/netto gewicht | 22.5 / 20.5 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | ABS, RAL7005 |
| Externe maat (BxDxH) | 402 x 429 x 500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 450 x 470 x 540 mm |
| 40 ft containerlading | 500 st |
| GTIN / EAN | 5708181738426 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 10 kg/m² |
| Planken aantal & type | 1 draadplanken grijs |
| Temperatuurbereik | +5 tot +14 °C |
| Klimaatklasse | N |
| Bruto/netto volume | 28 / 26 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Absorptie |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | NH3 |
| Koelmiddelinhoud | 65 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | G |
| EPREL No | 1989785 |
| Energieverbruik per jaar | 230 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.63 kWh/24h |
| EEI | 299.1 % |
| Input vermogen | 50 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Interne maat (BxDxH) | 312 x 225 x 395 mm |
| Merk | Tefcold |
Minibar TM44G-1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 240,80 excl. btw
SKU:
53915
| Bruto/netto gewicht | 22 / 20 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | ABS, RAL7005 |
| Externe maat (BxDxH) | 402 x 453 x 560 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 450 x 495 x 600 mm |
| 40 ft containerlading | 360 st |
| GTIN / EAN | 5708181738433 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken grijs |
| Max belasting op planken | 10 kg/m² |
| Temperatuurbereik | +5 tot +14 °C |
| Bruto/netto volume | 36 / 35 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | NH3 |
| Koelmiddelinhoud | 65 g |
| Input vermogen | 50 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Interne maat (BxDxH) | 312 x 250 x 455 mm |
| Klimaatklasse | N |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Absorptie |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | G |
| EPREL No | 1989800 |
| Energieverbruik per jaar | 231 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.63 kWh/24h |
| EEI | 298.1 % |
| Merk | Tefcold |