Toont alle 7 resultaten
Ja
“Saladette-vrieswerkbank GN1/1 SA910BT” is toegevoegd aan je winkelwagen. Winkelwagen bekijken
GN3/1 Uni-Drawer UD1-3
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.546,40 excl. btw
SKU:
16544
| Bruto/netto gewicht | 105 / 90 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1230 x 700 x 600 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1310 x 770 x 740 mm |
| 40 ft containerlading | 72 st |
| GTIN / EAN | 5708181360580 |
| Deur aantal & type | |
| Planken aantal & type | 0 – |
| Temperatuurbereik | -21 tot -18 /+ 1 tot +4 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 116 / 77 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 70 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 1963052 |
| Energieverbruik per jaar | 2208 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.05 kWh/24h |
| EEI | 78 % |
| Input vermogen | 270 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 54 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1000 x 565 x 205 mm |
| Capaciteit GN-bakken | 3 st |
| Laden | 1 st |
| Merk | Tefcold |
Lage wandkoeler MCX200 Low
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
SKU:
49529
| Bruto/netto gewicht | 277 / 225 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1935 x 665 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1995 x 725 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 17 st |
| GTIN / EAN | 5708181732370 |
| Deur aantal & type | |
| Plankkleur | Acciaio inossidabile |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 1.65 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +7 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 149 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 1791210 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 5369 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 14.71 kWh/24h |
| EEI | 55.5 % |
| Input vermogen | 1200 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 59 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1875 x 440 x 830 mm |
| Nachtgordijn | Ja |
| Merk | Tefcold |
Lage wandkoeler MCX200 Low LED
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
SKU:
49530
| Bruto/netto gewicht | 277 / 225 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1935 x 665 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1995 x 725 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 17 st |
| GTIN / EAN | 5708181732387 |
| Deur aantal & type | |
| Plankkleur | Acciaio inossidabile |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 1.65 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +7 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 149 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 1791210 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 5369 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 14.71 kWh/24h |
| EEI | 55.5 % |
| Input vermogen | 1200 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 59 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1875 x 440 x 830 mm |
| Nachtgordijn | Ja |
| Merk | Tefcold |
Open wandkoeler LED per legger MCX200E LED
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 7.984,00 excl. btw
SKU:
46407
| Bruto/netto gewicht | 380 / 300 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1937 x 630 x 2100 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2040 x 680 x 2150 mm |
| 40 ft containerlading | 17 st |
| GTIN / EAN | 5708181726089 |
| Deur aantal & type | |
| Plankkleur | Acciaio inossidabile |
| Totaal displaygebied | 2.26 m² |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 1020 / 870 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 149 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 1481902 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 7455 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 20.42 kWh/24h |
| EEI | 62.6 % |
| Input vermogen | 1490 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 60 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1875 x 436 x 1250 mm |
| Merk | Tefcold |
Open wandkoeler LED per legger MCX90E LED
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.900,80 excl. btw
SKU:
46404
| Bruto/netto gewicht | 225 / 160 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 868 x 630 x 2100 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 980 x 680 x 2150 mm |
| 40 ft containerlading | 36 st |
| GTIN / EAN | 5708181726058 |
| Deur aantal & type | |
| Plankkleur | Acciaio inossidabile |
| Totaal displaygebied | 0.89 m² |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 440 / 370 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 149 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 1481884 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3865 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 10.59 kWh/24h |
| EEI | 56 % |
| Input vermogen | 670 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 56 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 806 x 436 x 1250 mm |
| Merk | Tefcold |
Saladette-vrieswerkbank GN1/1 SA910BT
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.024,80 excl. btw
SKU:
16490
| Bruto/netto gewicht | 96 / 86 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 943 x 700 x 877 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 980 x 770 x 1040 mm |
| 40 ft containerlading | 72 st |
| GTIN / EAN | 5708181355739 |
| Deur aantal & type | 2 dichte scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN1/1 |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | -20 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 260 / 230 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 90 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 101700 |
| Energieverbruik per jaar | 2537 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.95 kWh/24h |
| EEI | 83.4 % |
| Input vermogen | 280 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 830 x 515 x 500 mm |
| Laden | 0 st |
| Merk | Tefcold |
Wandkoeler rvs met manueel rolluik MCX90M
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.767,20 excl. btw
SKU:
45598
| Bruto/netto gewicht | 225 / 160 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 868 x 740 x 1994 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 980 x 790 x 2150 mm |
| 40 ft containerlading | 28 st |
| GTIN / EAN | 5708181722395 |
| Deur aantal & type | |
| Plankkleur | Acciaio inossidabile |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 0.89 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 440 / 370 l |
| Zwenkwielen | Zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED als optie |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 149 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 1444017 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3865 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 10.59 kWh/24h |
| EEI | 56 % |
| Input vermogen | 670 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 56 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 806 x 436 x 1250 mm |
| Merk | Tefcold |