Toont alle 7 resultaten
Ja
Geventileerde koelwerkbank 2 deurs GN1/1 MASTER 2P
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.336,00 excl. btw
SKU:
51338
| Bruto/netto gewicht | 135 / 115 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1300 x 700 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1395 x 800 x 998 mm |
| 40 ft containerlading | 32 st |
| GTIN / EAN | 5708181734091 |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 2 |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 280 / 270 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | A |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 527 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.44 kWh/24h |
| EEI | 23.3 % |
| Input vermogen | 250 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 39 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 840 x 555 x 600 mm |
| Merk | Tefcold |
Geventileerde koelwerkbank 3 deurs GN1/1 MASTER 3P
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.856,00 excl. btw
SKU:
51339
| Bruto/netto gewicht | 169 / 155 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1780 x 700 x 900 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1875 x 800 x 998 mm |
| 40 ft containerlading | 30 st |
| GTIN / EAN | 5708181734107 |
| Deur aantal & type | 3 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 3 |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 476 / 461 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | A |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 637 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.75 kWh/24h |
| EEI | 24.9 % |
| Input vermogen | 250 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 39 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1320 x 555 x 650 mm |
| Merk | Tefcold |
Geventileerde koelwerkbank 4 deurs GN1/1 MASTER 4P
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.484,00 excl. btw
SKU:
51341
| Bruto/netto gewicht | 222 / 210 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 2260 x 700 x 900 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2355 x 800 x 998 mm |
| 40 ft containerlading | 30 st |
| GTIN / EAN | 5708181734121 |
| Deur aantal & type | 4 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 4 |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 649 / 629 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 915 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.51 kWh/24h |
| EEI | 32.5 % |
| Input vermogen | 250 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 39 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1800 x 555 x 650 mm |
| Merk | Tefcold |
Geventileerde vrieswerkbank 2 deurs GN1/1 MASTER 2P/BT
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.148,00 excl. btw
SKU:
51343
| Bruto/netto gewicht | 151 / 130 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1300 x 700 x 900 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1395 x 800 x 998 mm |
| 40 ft containerlading | 32 st |
| GTIN / EAN | 5708181734145 |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 2 |
| Temperatuurbereik | -22 tot -15 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 280 / 270 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2336 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.4 kWh/24h |
| EEI | 65.9 % |
| Input vermogen | 850 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 47 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 840 x 555 x 650 mm |
| Merk | Tefcold |
Geventileerde vrieswerkbank 3 deurs GN1/1 MASTER 3P/BT
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.876,00 excl. btw
SKU:
51344
| Bruto/netto gewicht | 179 / 155 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1780 x 700 x 900 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1875 x 800 x 998 mm |
| 40 ft containerlading | 30 st |
| GTIN / EAN | 5708181734152 |
| Deur aantal & type | 3 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 3 |
| Temperatuurbereik | -22 tot -15 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 476 / 461 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3069 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 8.41 kWh/24h |
| EEI | 74.3 % |
| Input vermogen | 850 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 47 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1320 x 555 x 650 mm |
| Merk | Tefcold |
Geventileerde vrieswerkbank 4 deurs GN1/1 MASTER 4P/BT
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 5.596,00 excl. btw
SKU:
51345
| Bruto/netto gewicht | 232 / 210 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 2260 x 700 x 900 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2355 x 800 x 998 mm |
| 40 ft containerlading | 30 st |
| GTIN / EAN | 5708181734169 |
| Deur aantal & type | 4 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 4 |
| Temperatuurbereik | -22 tot -15 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 649 / 629 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3906 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 10.71 kWh/24h |
| EEI | 82.9 % |
| Input vermogen | 850 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 47 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1800 x 555 x 650 mm |
| Merk | Tefcold |
Vrieswerkbank 4deurs GN1/1 EURO GN4 BT
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.744,00 excl. btw
SKU:
52073
| Bruto/netto gewicht | 205 / 185 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS430 |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 2257 x 700 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2430 x 800 x 1000 mm |
| GTIN / EAN | 5708181736149 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 4 dichte scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 25 kg/m² |
| Plankkleur | Grigio |
| Plankmaten | 530 x 333 |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Temperatuurbereik | -22 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 380 / 360 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Zwenkwielen | Optie |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Fabrieksoptie |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1908707 |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2281 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.25 kWh/24h |
| EEI | 51 % |
| Input vermogen | 610 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 65 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1760 x 562 x 605 mm |
| Merk | Tefcold |