Toont alle 8 resultaten
Ja
Lage wandkoeler met schuifdeuren MC+X130S Low
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
SKU:
48888
| Bruto/netto gewicht | 300 / 230 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1312 x 852 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1395 x 910 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 17 st |
| GTIN / EAN | 5708181731403 |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Plankkleur | Acciaio inossidabile |
| Totaal displaygebied | 1.21 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +7 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddelinhoud | 117 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1791496 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2864 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 7.85 kWh/24h |
| EEI | 30.8 % |
| Input vermogen | 515 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 51 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1250 x 620 x 830 mm |
| Merk | Tefcold |
Lage wandkoeler met schuifdeuren MC+X130S Low LED
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
SKU:
48889
| Bruto/netto gewicht | 300 / 230 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1312 x 852 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1395 x 910 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 17 st |
| GTIN / EAN | 5708181731410 |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Plankkleur | Acciaio inossidabile |
| Totaal displaygebied | 1.21 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +7 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddelinhoud | 117 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1791496 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2864 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 7.85 kWh/24h |
| EEI | 30.8 % |
| Input vermogen | 515 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 51 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1250 x 620 x 830 mm |
| Merk | Tefcold |
Lage wandkoeler met schuifdeuren MC+X150S Low
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.952,00 excl. btw
SKU:
48890
| Bruto/netto gewicht | 337 / 285 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1512 x 852 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1595 x 910 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 14 st |
| GTIN / EAN | 5708181731427 |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Plankkleur | Acciaio inossidabile |
| Totaal displaygebied | 1.41 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +7 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddelinhoud | 117 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1842640 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3609 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 9.89 kWh/24h |
| EEI | 35.6 % |
| Input vermogen | 795 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 52 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1450 x 620 x 830 mm |
| Merk | Tefcold |
Lage wandkoeler met schuifdeuren MC+X150S Low LED
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
SKU:
48891
| Bruto/netto gewicht | 337 / 285 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1512 x 852 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1595 x 910 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 14 st |
| GTIN / EAN | 5708181731434 |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Plankkleur | Acciaio inossidabile |
| Totaal displaygebied | 1.41 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +7 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddelinhoud | 117 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1842640 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3609 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 9.89 kWh/24h |
| EEI | 35.6 % |
| Input vermogen | 795 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 52 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1450 x 620 x 830 mm |
| Merk | Tefcold |
Lage wandkoeler met schuifdeuren MC+X90S Low
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
SKU:
48886
| Bruto/netto gewicht | 312 / 190 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 868 x 852 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 950 x 910 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 26 st |
| GTIN / EAN | 5708181731380 |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Plankkleur | Acciaio inossidabile |
| Totaal displaygebied | 0.78 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +7 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddelinhoud | 117 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1791491 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1875 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.14 kWh/24h |
| EEI | 25.1 % |
| Input vermogen | 435 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 57 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 806 x 620 x 830 mm |
| Merk | Tefcold |
Lage wandkoeler met schuifdeuren MC+X90S Low LED
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
SKU:
48887
| Bruto/netto gewicht | 312 / 190 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 868 x 852 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 950 x 910 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 26 st |
| GTIN / EAN | 5708181731397 |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Plankkleur | Acciaio inossidabile |
| Totaal displaygebied | 0.78 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +7 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddelinhoud | 117 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1791491 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1875 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.14 kWh/24h |
| EEI | 25.1 % |
| Input vermogen | 435 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 57 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 806 x 620 x 830 mm |
| Merk | Tefcold |
Zacht geventileerde koeltoonbank VAD1250B (AMALIA D)
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 5.624,00 excl. btw
SKU:
45833
| Bruto/netto gewicht | 210 / 160 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1310 x 1114 x 1210 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1400 x 1160 x 1420 mm |
| 40 ft containerlading | 16 st |
| GTIN / EAN | 5708181723323 |
| Isolatiedichtheid | 40 kg/m³ |
| Totaal displaygebied | 1.04 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Zeer solide basis |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 117 g |
| Thermometer | Ja |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Input vermogen | 480 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 55 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | mm |
| Merk | Tefcold |
Zacht geventileerde koeltoonbank VAD1562B (AMALIA D)
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 5.960,00 excl. btw
SKU:
45835
| Bruto/netto gewicht | 260 / 200 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1622 x 1114 x 1210 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1720 x 1160 x 1420 mm |
| 40 ft containerlading | 13 st |
| GTIN / EAN | 5708181723330 |
| Isolatiedichtheid | 40 kg/m³ |
| Totaal displaygebied | 1.3 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Zeer solide basis |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 117 g |
| Thermometer | Ja |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Input vermogen | 660 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 56 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | mm |
| Merk | Tefcold |