Toont alle 9 resultaten
Ja
1 deurs koelkast GN2/1 – GETROPICALISEERD ECPG 801 TN
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.776,00 excl. btw
SKU:
52075
| Bruto/netto gewicht | 160 / 120 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS430 |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 701.5 x 815 x 2150 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 800 x 850 x 2300 mm |
| 40 ft containerlading | 18 st |
| GTIN / EAN | 5708181736156 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Max belasting op planken | 25 kg/m² |
| Plankmaten | 650 x 530 |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 650 / 490 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Input vermogen | 150 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 65 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 534 x 700 x 1550 mm |
| Plankkleur | Grigio |
| Klimaatklasse | 5 |
| Zwenkwielen | Optie |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Fabrieksoptie |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 2101816 |
| Energieverbruik per jaar | 511 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.4 kWh/24h |
| EEI | 34.9 % |
| Merk | Tefcold |
2 deurs koelkast GN2/1 – GETROPICALISEERD ECPG 1502 TN
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.528,00 excl. btw
SKU:
52077
| Bruto/netto gewicht | 245 / 225 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS430 |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1403 x 815 x 2150 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1500 x 850 x 2300 mm |
| 40 ft containerlading | 6 st |
| GTIN / EAN | 5708181736163 |
| Deur aantal & type | 2 dichte scharnierdeuren |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Max belasting op planken | 25 kg/m² |
| Plankkleur | Grigio |
| Plankmaten | 650 x 530 |
| Planken aantal & type | 8 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 1400 / 980 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Zwenkwielen | Optie |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Fabrieksoptie |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 90 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 2101822 |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 778 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.13 kWh/24h |
| EEI | 34.8 % |
| Input vermogen | 240 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 65 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1235 x 699 x 1550 mm |
| Merk | Tefcold |
Displaykoeler Atom Maxi C3DB
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.714,40 excl. btw
SKU:
47537
| Bruto/netto gewicht | 235 / 207.5 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Wit RAL9003 |
| Externe maat (BxDxH) | 1880 x 710 x 2003 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1905 x 760 x 2090 mm |
| 40 ft containerlading | 18 st |
| GTIN / EAN | 5708181727031 |
| Flessen 330 ml | 980 st |
| Petflessen 500 ml | 875 st |
| Blikken 330 ml | 1750 st |
| Blikken 500 ml | 1050 st |
| Deur aantal & type | 3 glazen scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 135 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 566 x 480 mm ; 624 x 480 mm |
| Planken aantal & type | 15 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 2.38 m² |
| Temperatuurbereik | +1 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 1664 / 1264 l |
| Zwenkwielen | 6 zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch / Automatische ontdooicyclus |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 130 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1556596 |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1975 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.41 kWh/24h |
| EEI | 19.5 % |
| Input vermogen | 700 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 65 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1790 x 595 x 1568 mm |
| Merk | Tefcold |
Displaykoeler Atom Maxi C3DBB
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.751,20 excl. btw
SKU:
52331
| Bruto/netto gewicht | 235 / 207.5 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 1880 x 710 x 2003 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1905 x 760 x 2090 mm |
| 40 ft containerlading | 18 st |
| GTIN / EAN | 5708181736422 |
| Deur aantal & type | 3 glazen scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 15 instelbaar |
| Max belasting op planken | 135 kg/m² |
| Plankmaten | 566 x 480 mm ; 624 x 480 mm |
| Temperatuurbereik | +1 tot +10 °C |
| Bruto/netto volume | 1664 / 1264 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch / Automatische ontdooicyclus |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 130 g |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Input vermogen | 700 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 65 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1790 x 595 x 1568 mm |
| Flessen 330 ml | 980 st |
| Petflessen 500 ml | 875 st |
| Blikken 330 ml | 1750 st |
| Blikken 500 ml | 1050 st |
| Plankkleur | Nero |
| Totaal displaygebied | 2.38 m² |
| Klimaatklasse | 3 |
| Zwenkwielen | 6 zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1556596 |
| Energieverbruik per jaar | 1975 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.41 kWh/24h |
| EEI | 19.5 % |
| Merk | Tefcold |
Koelvitrine PDA3-CTF120B-1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.038,40 excl. btw
SKU:
69047
| Bruto/netto gewicht | 285 / 213 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart / glas |
| Binnenafwerking | Roestvrijstaal / glas |
| Externe maat (BxDxH) | 1200 x 750 x 1360 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1280 x 820 x 1475 mm |
| 40 ft containerlading | 23 st |
| GTIN / EAN | 5708181756277 |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Planken aantal & type | 3 glazen planken + basis |
| Plankmaten | 1116 x 400 mm |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Bruto/netto volume | 530 / 338 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 115 g |
| Input vermogen | 610 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 65 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1146 x 600 x 808 mm |
| Totaal displaygebied | 2.43 m² |
| Klimaatklasse | 3 |
| Zwenkwielen | 4 wielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 2427352 |
| Energieverbruik per jaar | 2091 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.73 kWh/24h |
| EEI | 14.5 % |
| Merk | Tefcold |
Koelvitrine PDA3-CTF150B-1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.477,60 excl. btw
SKU:
69049
| Bruto/netto gewicht | 320 / 253 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart / glas |
| Binnenafwerking | Roestvrijstaal / glas |
| Externe maat (BxDxH) | 1500 x 750 x 1360 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1580 x 820 x 1475 mm |
| 40 ft containerlading | 15 st |
| GTIN / EAN | 5708181756291 |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Plankmaten | 1416 x 400 mm |
| Planken aantal & type | 3 glazen planken + basis |
| Totaal displaygebied | 2.98 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 680 / 432 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 145 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 2427384 |
| Energieverbruik per jaar | 2825 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 7.74 kWh/24h |
| EEI | 16.9 % |
| Input vermogen | 790 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 65 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1446 x 600 x 808 mm |
| Merk | Tefcold |
Koelvitrine PDA3-CTF90B-1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.928,80 excl. btw
SKU:
69376
| Bruto/netto gewicht | 240 / 180 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart / glas |
| Binnenafwerking | Roestvrijstaal / glas |
| Externe maat (BxDxH) | 900 x 750 x 1360 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 980 x 820 x 1475 mm |
| 40 ft containerlading | 28 st |
| GTIN / EAN | 5708181756253 |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Planken aantal & type | 3 glazen planken + basis |
| Plankmaten | 816 x 400 mm |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Bruto/netto volume | 390 / 248 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Input vermogen | 470 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 65 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 840 x 600 x 808 mm |
| Totaal displaygebied | 1.52 m² |
| Klimaatklasse | 3 |
| Zwenkwielen | 4 wielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 2415552 |
| Energieverbruik per jaar | 1938 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.31 kWh/24h |
| EEI | 18.3 % |
| Merk | Tefcold |
Multideckkoeler, supermarkt PC1870B
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.876,80 excl. btw
SKU:
47449
| Bruto/netto gewicht | 420 / 370 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Externe maat (BxDxH) | 1935 x 740 x 2050 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1985 x 762 x 2256 mm |
| 40 ft containerlading | 17 st |
| GTIN / EAN | 5708181726874 |
| Deur aantal & type | 3 glazen scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 160 kg/m² |
| Plankkleur | Nero |
| Planken aantal & type | 5 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 4.13 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 1939 / 1147 l |
| Voetjes / poten | 6 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 6 zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 139 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1548717 |
| Energieverbruik per jaar | 2967 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 8.13 kWh/24h |
| EEI | 13.8 % |
| Input vermogen | 980 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 65 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1875 x 450 x 1540 mm |
| Merk | Tefcold |
Multideckkoeler, supermarkt PC2500B
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 5.768,80 excl. btw
SKU:
47451
| Bruto/netto gewicht | 500 / 440 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Externe maat (BxDxH) | 2560 x 740 x 2050 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2610 x 762 x 2256 mm |
| 40 ft containerlading | 12 st |
| GTIN / EAN | 5708181726881 |
| Deur aantal & type | 4 glazen scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 160 kg/m² |
| Plankkleur | Nero |
| Planken aantal & type | 5 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 5.13 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 2585 / 1529 l |
| Voetjes / poten | 6 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 6 zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 149 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1548723 |
| Energieverbruik per jaar | 3723 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 10.2 kWh/24h |
| EEI | 14.5 % |
| Input vermogen | 1060 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 65 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 2500 x 450 x 1540 mm |
| Merk | Tefcold |