Toont alle 5 resultaten
Ja
1 deurs koelkast GN2/1 – GETROPICALISEERD ECPG 801 TN
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.776,00 excl. btw
SKU:
52075
| Bruto/netto gewicht | 160 / 120 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS430 |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 701.5 x 815 x 2150 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 800 x 850 x 2300 mm |
| 40 ft containerlading | 18 st |
| GTIN / EAN | 5708181736156 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Max belasting op planken | 25 kg/m² |
| Plankmaten | 650 x 530 |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 650 / 490 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Input vermogen | 150 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 65 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 534 x 700 x 1550 mm |
| Plankkleur | Grigio |
| Klimaatklasse | 5 |
| Zwenkwielen | Optie |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Fabrieksoptie |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 2101816 |
| Energieverbruik per jaar | 511 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.4 kWh/24h |
| EEI | 34.9 % |
| Merk | Tefcold |
2 deurs koelkast GN2/1 – GETROPICALISEERD ECPG 1502 TN
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.528,00 excl. btw
SKU:
52077
| Bruto/netto gewicht | 245 / 225 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS430 |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1403 x 815 x 2150 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1500 x 850 x 2300 mm |
| 40 ft containerlading | 6 st |
| GTIN / EAN | 5708181736163 |
| Deur aantal & type | 2 dichte scharnierdeuren |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Max belasting op planken | 25 kg/m² |
| Plankkleur | Grigio |
| Plankmaten | 650 x 530 |
| Planken aantal & type | 8 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 1400 / 980 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Zwenkwielen | Optie |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Fabrieksoptie |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 90 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 2101822 |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 778 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.13 kWh/24h |
| EEI | 34.8 % |
| Input vermogen | 240 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 65 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1235 x 699 x 1550 mm |
| Merk | Tefcold |
Flessenkoeler KBAK104
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 919,20 excl. btw
SKU:
48008
| Bruto/netto gewicht | 70 / 60 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1025 x 625 x 1000 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 660 x 1100 x 1060 mm |
| 40 ft containerlading | 72 st |
| GTIN / EAN | 5708181728052 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Temperatuurbereik | +1 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 250 / 226 l |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 34 g |
| Input vermogen | 190 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 900 x 500 x 555 mm |
| Flessen 330 ml | 364 st |
| Blikken 330 ml | 216 st |
| Klimaatklasse | 4 |
| Zwenkwielen | Wielen |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Fabrieksoptie |
| Type koeling | Statisch |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1611159 |
| Energieverbruik per jaar | 198 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.54 kWh/24h |
| EEI | 14 % |
| Dekselnummer en -type | 2 dichte schuifdeksels |
| Mand aantal & type | 1 |
| Merk | Tefcold |
Flessenkoeler KBAK104PLUS
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.048,80 excl. btw
SKU:
48009
| Bruto/netto gewicht | 70 / 60 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1025 x 625 x 1000 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 660 x 1100 x 1060 mm |
| 40 ft containerlading | 72 st |
| GTIN / EAN | 5708181728069 |
| Flessen 330 ml | 364 st |
| Blikken 330 ml | 216 st |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Temperatuurbereik | +1 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 250 / 226 l |
| Zwenkwielen | Wielen |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Fabrieksoptie |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 34 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1611159 |
| Energieverbruik per jaar | 198 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.54 kWh/24h |
| EEI | 14 % |
| Input vermogen | 190 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 900 x 500 x 555 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 dichte schuifdeksels |
| Mand aantal & type | 1 |
| Merk | Tefcold |
Hoogwaardige barkoeler SCL-22MU+
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.307,20 excl. btw
SKU:
68920
| Bruto/netto gewicht | 108 / 96.5 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7021 |
| Binnenafwerking | Zilver |
| Externe maat (BxDxH) | 1245 x 560 x 820 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1300 x 610 x 970 mm |
| 40 ft containerlading | 70 st |
| GTIN / EAN | 5708181754914 |
| Flessen 330 ml | 239 st |
| Petflessen 500 ml | 266 st |
| Blikken 330 ml | 416 st |
| Blikken 500 ml | 335 st |
| Maten onderste plank | 870 x 460 |
| Deur aantal & type | 2 dichte scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 180 kg/m² |
| Plankkleur | Zilver |
| Plankmaten | 370 x 428 mm |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 299 / 275 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Fabrieksoptie |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| Energieverbruik per jaar | 366 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1 kWh/24h |
| Input vermogen | 230 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 41 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 870 x 470 x 735 mm |
| Merk | Tefcold |