Toont alle 5 resultaten
Ja
Drop-in koeling GN1/1 CW2
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 766,40 excl. btw
SKU:
16394
| Bruto/netto gewicht | 49 / 44 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 768 x 678 x 536 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 820 x 730 x 680 mm |
| 40 ft containerlading | 132 st |
| GTIN / EAN | 5708181361648 |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 69 / 68 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 70 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 1051 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.88 kWh/24h |
| Input vermogen | 122 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 660 x 570 x 175 mm |
| Capaciteit GN-bakken | 2 st |
| Merk | Tefcold |
Drop-in koeling GN1/1 CW3
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 848,80 excl. btw
SKU:
16398
| Bruto/netto gewicht | 55 / 50 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1102 x 678 x 536 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1150 x 730 x 680 mm |
| 40 ft containerlading | 96 st |
| GTIN / EAN | 5708181361310 |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 104 / 102 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 70 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 1051 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.88 kWh/24h |
| Input vermogen | 122 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 994 x 570 x 175 mm |
| Capaciteit GN-bakken | 3 st |
| Merk | Tefcold |
Drop-in koeling GN1/1 CW4
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 954,40 excl. btw
SKU:
16402
| Bruto/netto gewicht | 80 / 47 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1436 x 678 x 536 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1490 x 730 x 680 mm |
| 40 ft containerlading | 69 st |
| GTIN / EAN | 5708181361327 |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 139 / 136 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 135 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 1051 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.88 kWh/24h |
| Input vermogen | 235 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1326 x 570 x 175 mm |
| Capaciteit GN-bakken | 4 st |
| Merk | Tefcold |
Drop-in koeling GN1/1 CW5
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.032,80 excl. btw
SKU:
16406
| Bruto/netto gewicht | 91 / 86 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1770 x 678 x 536 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1810 x 730 x 680 mm |
| 40 ft containerlading | 57 st |
| GTIN / EAN | 5708181361679 |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 170 / 166 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 135 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 1051 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.88 kWh/24h |
| Input vermogen | 235 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1662 x 570 x 175 mm |
| Capaciteit GN-bakken | 5 st |
| Merk | Tefcold |
Vriezer voor schepijs ICE3
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.271,20 excl. btw
SKU:
47527
| Bruto/netto gewicht | 36 / 32 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 654 x 790 x 345 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 755 x 890 x 375 mm |
| 40 ft containerlading | 150 st |
| GTIN / EAN | 5708181726997 |
| Totaal displaygebied | 0.18 m² |
| Temperatuurbereik | -22 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 35 / 29 l |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 25 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | A |
| EPREL No | 1621363 |
| Energieverbruik per jaar | 1051 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.88 kWh/24h |
| EEI | 9.4 % |
| Input vermogen | 90 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Interne maat (BxDxH) | 529 x 389 x 173 mm |
| Merk | Tefcold |