Toont alle 2 resultaten
Ja
Multideckkoeler, supermarkt Galaxy+ GPL10FGD Black
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.830,40 excl. btw
SKU:
47542
| Bruto/netto gewicht | 195 / 183 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Externe maat (BxDxH) | 1060 x 740 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1150 x 810 x 2350 mm |
| 40 ft containerlading | 28 st |
| GTIN / EAN | 5708181727048 |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Max belasting op planken | 160 kg/m² |
| Plankmaten | 938×250/300/350mm |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Bruto/netto volume | 598 / 270 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 103 g |
| Input vermogen | 580 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 55 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 938 x 350 x 1053 mm |
| Plankkleur | Nero |
| Totaal displaygebied | 0.93 m² |
| Klimaatklasse | 3 |
| Binnenverlichting | LED |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1644332 |
| Energieverbruik per jaar | 949 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.6 kWh/24h |
| EEI | 11.7 % |
| Merk | Tefcold |
Zwarte koeltoonbank VEL1210B (EUROMINI)
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.276,00 excl. btw
SKU:
45847
| Bruto/netto gewicht | 180 / 140 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1270 x 908 x 1235 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1400 x 970 x 1090 mm |
| 40 ft containerlading | 32 st |
| GTIN / EAN | 5708181723392 |
| Isolatiedichtheid | 40 kg/m³ |
| Totaal displaygebied | 0.93 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Zeer solide basis |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 105 g |
| Thermometer | Ja |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Input vermogen | 365 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 53 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | mm |
| Merk | Tefcold |