Toont alle 6 resultaten
0.24 m²
Displayvrieskast UF200VG
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 917,60 excl. btw
SKU:
33863
| Bruto/netto gewicht | 52 / 47 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 600 x 595 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 690 x 650 x 910 mm |
| 40 ft containerlading | 108 st |
| GTIN / EAN | 5708181994365 |
| Deur aantal & type | 1 verwarmde glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 490 x 380 mm |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken wit |
| Totaal displaygebied | 0.24 m² |
| Temperatuurbereik | -24 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 200 / 120 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 45 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 544142 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2268 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.21 kWh/24h |
| EEI | 46.5 % |
| Input vermogen | 150 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 484 x 470 x 620 mm |
| Merk | Tefcold |
Displayvrieskast UF200VGW
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 856,80 excl. btw
SKU:
66889
| Bruto/netto gewicht | 52 / 47 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 600 x 595 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 690 x 650 x 910 mm |
| 40 ft containerlading | 108 st |
| GTIN / EAN | 5708181751937 |
| Deur aantal & type | 1 verwarmde glazen scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken wit |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankmaten | 490 x 380 mm |
| Temperatuurbereik | -24 tot -10 °C |
| Bruto/netto volume | 200 / 120 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 45 g |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Input vermogen | 150 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 484 x 470 x 620 mm |
| Plankkleur | Bianco |
| Totaal displaygebied | 0.24 m² |
| Klimaatklasse | 4 |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 544142 |
| Energieverbruik per jaar | 2268 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.21 kWh/24h |
| EEI | 46.5 % |
| Merk | Tefcold |
Displayvrieskast UF200VSG
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 980,80 excl. btw
SKU:
33864
| Bruto/netto gewicht | 52 / 47 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS430 |
| Binnenafwerking | Wit ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 600 x 600 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 690 x 650 x 910 mm |
| 40 ft containerlading | 108 st |
| GTIN / EAN | 5708181994372 |
| Deur aantal & type | 1 verwarmde glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 490 x 380 mm |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken wit |
| Totaal displaygebied | 0.24 m² |
| Temperatuurbereik | -24 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 200 / 120 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 45 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 544142 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2268 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.21 kWh/24h |
| EEI | 46.5 % |
| Input vermogen | 150 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 484 x 470 x 620 mm |
| Merk | Tefcold |
Geventileerde display voor schepijs FIJI 4
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.463,20 excl. btw
SKU:
20361
| Bruto/netto gewicht | 77 / 67 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 824 x 630 x 1247 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 938 x 703 x 1190 mm |
| 40 ft containerlading | 37 st |
| GTIN / EAN | 7024100411200 |
| Totaal displaygebied | 0.24 m² |
| Temperatuurbereik | -18 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | l |
| Binnenverlichting | LED |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 120 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2373 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.5 kWh/24h |
| Input vermogen | 555 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Interne maat (BxDxH) | x 340 mm |
| Merk | Tefcold |
Vriezer voor schepijs ISETTA 4LX
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.338,40 excl. btw
SKU:
20310
| Bruto/netto gewicht | 87 / 69 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 824 x 760 x 1176 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 934 x 879 x 1132 mm |
| 40 ft containerlading | 52 st |
| GTIN / EAN | 7026100421200 |
| Totaal displaygebied | 0.24 m² |
| Temperatuurbereik | -16 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | l |
| Binnenverlichting | LED |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 90 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 555372 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2062 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.65 kWh/24h |
| Input vermogen | 810 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Interne maat (BxDxH) | mm |
| Merk | Tefcold |
Vriezer voor schepijs ISETTA 4ST
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.338,40 excl. btw
SKU:
20309
| Bruto/netto gewicht | 87 / 69 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 824 x 760 x 1176 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 934 x 879 x 1132 mm |
| 40 ft containerlading | 52 st |
| GTIN / EAN | 7026100421000 |
| Totaal displaygebied | 0.24 m² |
| Temperatuurbereik | -16 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | l |
| Binnenverlichting | LED |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 90 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 555372 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2062 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.65 kWh/24h |
| Input vermogen | 810 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Interne maat (BxDxH) | mm |
| Merk | Tefcold |