Toont alle 4 resultaten
0.61 m²
Displayvrieskast UF400VG
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.199,20 excl. btw
SKU:
33867
| Bruto/netto gewicht | 85 / 80 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 600 x 595 x 1855 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 690 x 650 x 2050 mm |
| 40 ft containerlading | 54 st |
| GTIN / EAN | 5708181994402 |
| Deur aantal & type | 1 verwarmde glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 490 x 420 mm |
| Planken aantal & type | 4 draadplanken wit |
| Totaal displaygebied | 0.61 m² |
| Temperatuurbereik | -24 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 400 / 340 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 544226 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2664 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 7.3 kWh/24h |
| EEI | 34.3 % |
| Input vermogen | 300 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 484 x 470 x 1620 mm |
| Merk | Tefcold |
Displayvrieskast UF400VGB
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.239,20 excl. btw
SKU:
55787
| Bruto/netto gewicht | 85 / 80 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 600 x 585 x 1855 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 690 x 650 x 2050 mm |
| 40 ft containerlading | 54 st |
| GTIN / EAN | 5708181741891 |
| Deur aantal & type | 1 verwarmde glazen scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 4 draadplanken zwart |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankmaten | 490 x 420 mm |
| Temperatuurbereik | -24 tot -10 °C |
| Bruto/netto volume | 400 / 340 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Input vermogen | 300 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 484 x 470 x 1620 mm |
| Plankkleur | Nero |
| Totaal displaygebied | 0.61 m² |
| Klimaatklasse | 4 |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 544226 |
| Energieverbruik per jaar | 2664 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 7.3 kWh/24h |
| EEI | 34.3 % |
| Merk | Tefcold |
Displayvrieskast UF400VGW
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.176,00 excl. btw
SKU:
66891
| Bruto/netto gewicht | 85 / 80 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 600 x 595 x 1855 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 690 x 650 x 2050 mm |
| 40 ft containerlading | 54 st |
| GTIN / EAN | 5708181751951 |
| Deur aantal & type | 1 verwarmde glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 490 x 420 mm |
| Planken aantal & type | 4 draadplanken wit |
| Totaal displaygebied | 0.61 m² |
| Temperatuurbereik | -24 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 400 / 340 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 544226 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2664 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 7.3 kWh/24h |
| EEI | 34.3 % |
| Input vermogen | 300 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 484 x 470 x 1620 mm |
| Merk | Tefcold |
Displayvrieskast UF400VSG
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.316,80 excl. btw
SKU:
33868
| Bruto/netto gewicht | 85 / 80 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS430 |
| Binnenafwerking | Wit ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 600 x 595 x 1855 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 690 x 650 x 2050 mm |
| 40 ft containerlading | 54 st |
| GTIN / EAN | 5708181994419 |
| Deur aantal & type | 1 verwarmde glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 490 x 420 mm |
| Planken aantal & type | 4 draadplanken wit |
| Totaal displaygebied | 0.61 m² |
| Temperatuurbereik | -24 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 400 / 340 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 544226 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2664 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 7.3 kWh/24h |
| EEI | 34.3 % |
| Input vermogen | 300 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 484 x 470 x 1620 mm |
| Merk | Tefcold |