Toont alle 5 resultaten
0.72 m²
Backbar koeler DB301S-3
SKU:
45364
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 856,80 excl. btw| Bruto/netto gewicht | 95 / 88 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Stucco aluminium |
| Externe maat (BxDxH) | 1350 x 526 x 870 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1435 x 575 x 940 mm |
| 40 ft containerlading | 64 st |
| GTIN / EAN | 5708181721800 |
| Deur aantal & type | 3 glazen schuifdeuren |
| Planken aantal & type | 6 draadplanken wit |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankmaten | 395×320 mm / 432x320mm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Bruto/netto volume | 300 / 278 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 90 g |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Input vermogen | 125 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 44 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1265 x 418 x 720 mm |
| Flessen 330 ml | 218 st |
| Petflessen 500 ml | 218 st |
| Blikken 330 ml | 380 st |
| Blikken 500 ml | 266 st |
| Plankkleur | Bianco |
| Totaal displaygebied | 0.72 m² |
| Type vitrinekast | VC4 |
| Klimaatklasse | 4 |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1431500 |
| Energieverbruik per jaar | 635 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.74 kWh/24h |
| Merk | Tefcold |
Barkast met 3 schuifdeuren DB300S-3
SKU:
15870
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 809,60 excl. btw| Bruto/netto gewicht | 111 / 106 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Stucco aluminium |
| Externe maat (BxDxH) | 1355 x 515 x 870 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1430 x 600 x 940 mm |
| 40 ft containerlading | 64 st |
| GTIN / EAN | 5708181501396 |
| Deur aantal & type | 3 glazen schuifdeuren |
| Planken aantal & type | 6 draadplanken wit |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankmaten | 395×330 mm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Bruto/netto volume | 300 / 278 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 90 g |
| Input vermogen | 320 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1257 x 345 x 720 mm |
| Flessen 330 ml | 218 st |
| Petflessen 500 ml | 218 st |
| Blikken 330 ml | 380 st |
| Blikken 500 ml | 266 st |
| Plankkleur | Bianco |
| Totaal displaygebied | 0.72 m² |
| Klimaatklasse | 4 |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 446573 |
| Energieverbruik per jaar | 1750 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.79 kWh/24h |
| EEI | 33 % |
| Merk | Tefcold |
Displayvrieskast UF400G
SKU:
33856
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.068,80 excl. btw| Bruto/netto gewicht | 85 / 80 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 600 x 585 x 1855 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 690 x 650 x 2050 mm |
| 40 ft containerlading | 54 st |
| GTIN / EAN | 5708181994303 |
| Deur aantal & type | 1 verwarmde glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 490 x 420 mm |
| Planken aantal & type | 7 vaste vriesplanken |
| Totaal displaygebied | 0.72 m² |
| Temperatuurbereik | -24 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 400 / 340 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 494146 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1930 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.29 kWh/24h |
| EEI | 22.5 % |
| Input vermogen | 380 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 40 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 484 x 470 x 1620 mm |
| Merk | Tefcold |
Displayvrieskast UF400SG
SKU:
33857
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.174,40 excl. btw| Bruto/netto gewicht | 85 / 80 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS430 |
| Binnenafwerking | Wit ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 600 x 585 x 1855 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 690 x 650 x 2050 mm |
| 40 ft containerlading | 54 st |
| GTIN / EAN | 5708181994310 |
| Deur aantal & type | 1 verwarmde glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 490 x 420 mm |
| Planken aantal & type | 7 vaste vriesplanken |
| Totaal displaygebied | 0.72 m² |
| Temperatuurbereik | -24 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 400 / 340 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 494146 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1930 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.29 kWh/24h |
| EEI | 22.5 % |
| Input vermogen | 380 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 40 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 484 x 470 x 1620 mm |
| Merk | Tefcold |
Koelvitrine – countertop LCT750F/BLACK
SKU:
16038
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 673,60 excl. btw| Bruto/netto gewicht | 89 / 65 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal / glas |
| Binnenafwerking | Roestvrijstaal / glas |
| Externe maat (BxDxH) | 700 x 560 x 670 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 784 x 641 x 790 mm |
| 40 ft containerlading | 153 st |
| GTIN / EAN | 5708181221614 |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken chroom + basis |
| Totaal displaygebied | 0.72 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 120 / 67 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 45 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 494685 |
| Energieverbruik per jaar | 1603 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.39 kWh/24h |
| EEI | 23 % |
| Input vermogen | 242 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 640 x 450 x 400 mm |
| Merk | Tefcold |