Toont alle 3 resultaten
0.76 m²
Geventileerde koeltoonbank SPID100
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.984,80 excl. btw
SKU:
51973
| Bruto/netto gewicht | 180 / 164 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Wit RAL9003 |
| Externe maat (BxDxH) | 1025 x 960 x 1235 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1155 x 1065 x 1230 mm |
| 40 ft containerlading | 44 st |
| GTIN / EAN | 5708181735890 |
| Isolatiedichtheid | 40 kg/m³ |
| Totaal displaygebied | 0.76 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 2081 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.7 kWh/24h |
| Input vermogen | 565 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 960 x 670 mm |
| Capaciteit GN-bakken | 2 x GN1/1 st |
| Merk | Tefcold |
Koelvitrine – countertop UPD80-BLACK
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 470,40 excl. btw
SKU:
16064
| Bruto/netto gewicht | 46 / 41 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwarte finish, ABS |
| Binnenafwerking | Zwarte finish, ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 428 x 386 x 1000 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 500 x 450 x 1045 mm |
| 40 ft containerlading | 230 st |
| GTIN / EAN | 5708181302795 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken zwart |
| Plankkleur | Nero |
| Totaal displaygebied | 0.76 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +12 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 80 / 78 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddelinhoud | 40 g |
| Koelmiddel | R600a |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 543892 |
| Energieverbruik per jaar | 1369 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.75 kWh/24h |
| EEI | 25.9 % |
| Input vermogen | 184 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 400 x 358 x 610 mm |
| Merk | Tefcold |
Koelvitrine – countertop UPD80-GREY
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 470,40 excl. btw
SKU:
16065
| Bruto/netto gewicht | 46 / 41 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Grijze finish, ABS |
| Binnenafwerking | Grijze finish, ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 428 x 386 x 1000 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 500 x 450 x 1045 mm |
| 40 ft containerlading | 230 st |
| GTIN / EAN | 5708181302771 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Plankkleur | Grigio |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken grijs |
| Totaal displaygebied | 0.76 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +12 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 80 / 78 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 40 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 543892 |
| Energieverbruik per jaar | 1369 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.75 kWh/24h |
| EEI | 25.9 % |
| Input vermogen | 184 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 400 x 358 x 610 mm |
| Merk | Tefcold |