Toont alle 7 resultaten
0.78 m²
Displayvrieskast UFSC1450GCP NF
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.282,40 excl. btw
SKU:
43894
| Bruto/netto gewicht | 148 / 125 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 680 x 761 x 2149 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 745 x 785 x 2275 mm |
| 40 ft containerlading | 47 st |
| GTIN / EAN | 5708181711436 |
| Deur aantal & type | 1 verwarmde zelfsluitende glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 543 x 485 mm |
| Planken aantal & type | 5 instelbare draadplanken, wit |
| Totaal displaygebied | 0.78 m² |
| Type kap | L-vorm |
| Temperatuurbereik | -22 tot -12 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 544 / 440 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 4 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1389556 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3154 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 8.64 kWh/24h |
| Input vermogen | 700 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 55 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 565 x 568 x 1660 mm |
| Merk | Tefcold |
Displayvrieskast UFSC1450GCP NF Silver
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.282,40 excl. btw
SKU:
43907
| Bruto/netto gewicht | 148 / 125 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 680 x 761 x 2149 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 745 x 785 x 2275 mm |
| 40 ft containerlading | 47 st |
| GTIN / EAN | 5708181711528 |
| Deur aantal & type | 1 verwarmde zelfsluitende glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 543 x 485 mm |
| Planken aantal & type | 5 instelbare draadplanken, wit |
| Totaal displaygebied | 0.78 m² |
| Type kap | L-vorm |
| Temperatuurbereik | -22 tot -12 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 544 / 440 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 4 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1389556 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3154 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 8.64 kWh/24h |
| Input vermogen | 700 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 55 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 565 x 568 x 1660 mm |
| Merk | Tefcold |
Lage wandkoeler met schuifdeuren MC+B90S Low LED
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.960,00 excl. btw
SKU:
48718
| Bruto/netto gewicht | 312 / 190 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 868 x 852 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 950 x 910 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 26 st |
| GTIN / EAN | 5708181730444 |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Plankkleur | Nero |
| Totaal displaygebied | 0.78 m² |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Temperatuurbereik | -1 tot +7 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 117 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1791491 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1875 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.14 kWh/24h |
| EEI | 25.1 % |
| Input vermogen | 435 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 57 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 806 x 620 x 830 mm |
| Merk | Tefcold |
Lage wandkoeler met schuifdeuren MC+WB90S Low
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
SKU:
48717
| Bruto/netto gewicht | 312 / 190 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 868 x 852 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 950 x 910 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 26 st |
| GTIN / EAN | 5708181730437 |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Totaal displaygebied | 0.78 m² |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Temperatuurbereik | -1 tot +7 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 117 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1791491 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1875 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.14 kWh/24h |
| EEI | 25.1 % |
| Input vermogen | 435 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 57 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 806 x 620 x 830 mm |
| Merk | Tefcold |
Lage wandkoeler met schuifdeuren MC+WB90S Low LED
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
SKU:
48719
| Bruto/netto gewicht | 312 / 190 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 868 x 852 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 950 x 910 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 26 st |
| GTIN / EAN | 5708181730451 |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Totaal displaygebied | 0.78 m² |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Temperatuurbereik | -1 tot +7 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 117 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1791491 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1875 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.14 kWh/24h |
| EEI | 25.1 % |
| Input vermogen | 435 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 57 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 806 x 620 x 830 mm |
| Merk | Tefcold |
Lage wandkoeler met schuifdeuren MC+X90S Low
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
SKU:
48886
| Bruto/netto gewicht | 312 / 190 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 868 x 852 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 950 x 910 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 26 st |
| GTIN / EAN | 5708181731380 |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Plankkleur | Acciaio inossidabile |
| Totaal displaygebied | 0.78 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +7 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddelinhoud | 117 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1791491 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1875 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.14 kWh/24h |
| EEI | 25.1 % |
| Input vermogen | 435 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 57 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 806 x 620 x 830 mm |
| Merk | Tefcold |
Lage wandkoeler met schuifdeuren MC+X90S Low LED
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
SKU:
48887
| Bruto/netto gewicht | 312 / 190 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 868 x 852 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 950 x 910 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 26 st |
| GTIN / EAN | 5708181731397 |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Plankkleur | Acciaio inossidabile |
| Totaal displaygebied | 0.78 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +7 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddelinhoud | 117 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1791491 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1875 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.14 kWh/24h |
| EEI | 25.1 % |
| Input vermogen | 435 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 57 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 806 x 620 x 830 mm |
| Merk | Tefcold |