Toont alle 8 resultaten
0.84 m²
Backbar koeler BA31S-3
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.104,00 excl. btw
SKU:
45475
| Bruto/netto gewicht | 101 / 94 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Stucco aluminium |
| Externe maat (BxDxH) | 1350 x 515 x 900 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1435 x 575 x 970 mm |
| 40 ft containerlading | 64 st |
| GTIN / EAN | 5708181722012 |
| Flessen 330 ml | 218 st |
| Petflessen 500 ml | 218 st |
| Blikken 330 ml | 380 st |
| Blikken 500 ml | 266 st |
| Deur aantal & type | 3 glazen schuifdeuren |
| Plankkleur | Cromato |
| Plankmaten | 400×318 / 432×318 mm |
| Planken aantal & type | 6 draadplanken chroom |
| Totaal displaygebied | 0.84 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 311 / 288 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 90 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1431568 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 635 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.74 kWh/24h |
| EEI | 12 % |
| Input vermogen | 125 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 44 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1265 x 418 x 734 mm |
| Merk | Tefcold |
Backbar koeler CBC310G (SG3)
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.471,20 excl. btw
SKU:
15853
| Bruto/netto gewicht | 143 / 138 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | SS430 spiegelend gepolijst |
| Externe maat (BxDxH) | 2002 x 513 x 860 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2060 x 580 x 1050 mm |
| 40 ft containerlading | 44 st |
| GTIN / EAN | 5708181360207 |
| Deur aantal & type | 3 zelfsluitende glazen scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 6 SS304 planken |
| Plankkleur | SS304 |
| Totaal displaygebied | 0.84 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 460 / 442 l |
| Voetjes / poten | 8 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 544161 |
| Energieverbruik per jaar | 1386 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.8 kWh/24h |
| EEI | 25.2 % |
| Input vermogen | 250 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1622 x 415 x 760 mm |
| Merk | Tefcold |
Barkast BA30S-3
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.073,60 excl. btw
SKU:
15844
| Bruto/netto gewicht | 113 / 108 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Stucco aluminium |
| Externe maat (BxDxH) | 1355 x 515 x 900 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1430 x 600 x 950 mm |
| 40 ft containerlading | 64 st |
| GTIN / EAN | 5708181501266 |
| Flessen 330 ml | 218 st |
| Petflessen 500 ml | 218 st |
| Blikken 330 ml | 380 st |
| Blikken 500 ml | 266 st |
| Deur aantal & type | 3 glazen schuifdeuren |
| Planken aantal & type | 6 draadplanken chroom |
| Totaal displaygebied | 0.84 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 311 / 288 l |
| Voetjes / poten | 5 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddelinhoud | 90 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 465853 |
| Energieverbruik per jaar | 1826 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5 kWh/24h |
| EEI | 33 % |
| Input vermogen | 320 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1257 x 345 x 730 mm |
| Merk | Tefcold |
Displayvrieskast Atom Maxi F1DB
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.120,00 excl. btw
SKU:
49841
| Bruto/netto gewicht | 158.5 / 150 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Wit RAL9003 |
| Externe maat (BxDxH) | 750 x 760 x 2003 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 775 x 775 x 2090 mm |
| 40 ft containerlading | 45 st |
| GTIN / EAN | 5708181733629 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 140 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 610 x 470 mm |
| Planken aantal & type | 5 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 0.84 m² |
| Temperatuurbereik | -18 tot -22 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 560 / 390 l |
| Zwenkwielen | 4 zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 85 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1786684 |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3311 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 9.07 kWh/24h |
| EEI | 34.8 % |
| Input vermogen | 600 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 61 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 630 x 580 x 1538 mm |
| Merk | Tefcold |
Displayvrieskast Atom Maxi F1DBB
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.080,00 excl. btw
SKU:
53980
| Bruto/netto gewicht | 158.5 / 150 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 750 x 760 x 2003 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 775 x 775 x 2090 mm |
| 40 ft containerlading | 45 st |
| GTIN / EAN | 5708181738617 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 5 instelbaar |
| Max belasting op planken | 140 kg/m² |
| Plankmaten | 610 x 470 mm |
| Temperatuurbereik | -18 tot -22 °C |
| Bruto/netto volume | 560 / 390 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 85 g |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Input vermogen | 600 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 61 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 630 x 580 x 1538 mm |
| Plankkleur | Nero |
| Totaal displaygebied | 0.84 m² |
| Klimaatklasse | 3 |
| Zwenkwielen | 4 zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1786684 |
| Energieverbruik per jaar | 3311 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 9.07 kWh/24h |
| EEI | 34.8 % |
| Merk | Tefcold |
Geventileerde display voor schepijs BERMUDA VIEW RV13
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 7.155,20 excl. btw
SKU:
19422
| Bruto/netto gewicht | 255 / 235 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1670 x 814 x 1354 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1740 x 860 x 1455 mm |
| 40 ft containerlading | 13 st |
| GTIN / EAN | 7018101311003 |
| Totaal displaygebied | 0.84 m² |
| Temperatuurbereik | -20 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 7 |
| Bruto/netto volume | 395 / 325 l |
| Zwenkwielen | 4 zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Nee |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 195 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 552970 |
| Max Ambient | 35°C at 75% RH |
| Energieverbruik per jaar | 8322 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 22.8 kWh/24h |
| EEI | 45.1 % |
| Input vermogen | 1600 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 56 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1530 x 510 x 210 mm |
| Merk | Tefcold |
Supermarktvriezer SSF150 (UT150)
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.616,00 excl. btw
SKU:
17340
| Bruto/netto gewicht | 137 / 81 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Gepoedercoat staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1550 x 960 x 780 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1640 x 1030 x 840 mm |
| 40 ft containerlading | 42 st |
| GTIN / EAN | 5708181212759 |
| Totaal displaygebied | 0.84 m² |
| Temperatuurbereik | -24 tot -18 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 597 / 459 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Binnenverlichting | LED als optie |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 120 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 2497415 |
| Energieverbruik per jaar | 1424 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.9 kWh/24h |
| EEI | 28 % |
| Input vermogen | 305 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1375 x 790 x 575 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 platte schuifdeksels van gehard glas |
| Merk | Tefcold |
Zwarte impulskoeler/-vriezer UHD201 /Black
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.780,80 excl. btw
SKU:
48825
| Bruto/netto gewicht | 142 / 132 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Gecoat staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1255 x 1015 x 962 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1400 x 1100 x 1120 mm |
| 40 ft containerlading | 32 st |
| GTIN / EAN | 5708181730796 |
| Totaal displaygebied | 0.84 m² |
| Temperatuurbereik | -2 tot 5 / -24 tot -18 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 200 / 165 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Binnenverlichting | LED horizontaal |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 310 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | F |
| EPREL No | 1704786 |
| Energieverbruik per jaar | 4032 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 11.05 kWh/24h |
| EEI | 79.4 % |
| Input vermogen | 661 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 50 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1075 x 705 x 295 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 plat schuifdeksels van glas |
| Merk | Tefcold |